8 Yöntemde Kilo Verin

8 Yöntemde Kilo Verin

Kilo Vermenize Yardımcı Olabilecek 8 Yöntem

Acı

Yiyeceklerinize acı katmak kilo vermenize yardımcı olur. Acı biberi koyduğunuz zaman metabolizmanız daha hızlı çalışacaktır. Aynı zamanda gribe karşı da sizi korur.

Hardal

Yapılan araştırmalara göre hardal kilo verdiriyor. Yağ yakımına yardımcı olduğu gibi metabolizmayı da hızlandırıyor. Kilo vermeye ihtiyacınız varsa yemeklerinize 1 tatlı kaşığı hardal katabilirsiniz.

hızlı kilo vermek için neler yapmalı

Gülümseyin!

Mutluluk her şeyin ilacı olduğu gibi kilo vermenin de tartışılmaz ilacı. Günde 10 dakika kahkaha attığınızda 170 kalori kaybedeceksiniz.

Yüksek Tempolu Egzersiz

Günde 2 buçuk dakikadan fazla egzersiz yapmak kilo verdirecektir. Özellikle yüksek tempolu egzersizler size kısa sürede kilo verdirir. Metabolizmanız hızlanacaktır.

Su İçin

Su içmek iştahı kapattığı gibi yağların yakılmasını da sağlar. Boşaltım sistemi için de faydalıdır. Ödemleri atmanıza yardımcı olur. Günde 1,5 litreden fazla su için.

Soğuk Oda

Uzmanlara göre normalin altından birkaç derece düşük sıcaklığa sahip yatak odaları kilo vermenizi sağlayacak. Aynı zamanda kolestrolünüzü dengeleyecek. Tabi soğuğu yok da abartmamak lazım, bizden söylemesi.

Dik Durun

Omurganızı dik pozisyonda tutmanız kilo vermenizi sağlar. Karnınız daha geri planda kalacağı için daha fit bir görünüme kavuşmanızı sağlar.

Kahve İçin

Egzersizlerden önce 1 bardak kahve için. Tabi şekersiz olması daha iyidir. Egzersiz için size enerji verecektir. Bu enerjiyle daha çok egzersiz yapıp daha çabuk kilo vereceksiniz.