Zaman yolculuğu filmleri

Zaman yolculuğu filmleri

Zaman yolculuğu filmleri

Zaman yolculuğu çocukluğumuzda izlediğimiz filmlerle beraber bize mümkün ve imkanlı olabileceğini inandırılmış hepimizin belli bir zamana dönmesini ya da gelecekle alakalı görmek istediğimiz bir zamana gidilme isteği aşılanmış konuları içeren konuları içeriyor.

Ve çocukluğumuzdan beri buna neredeyse aşık durumda bu konuyla ilgili yapılan her filmi izlediğimiz ilk film tadında izlemeye devam ediyoruz.

Geleceğe dönüş serisi ile tanıştığımız zaman yolculuğu kavramı zaman ilerleyip sinema teknolojisi  geliştikçe bize daha imkanlı ve gelecekte yapılabilecek bir eylem olarak gelmeye devam ediyor.

Beğeniyle takip ediyor musunuz?

Her geçen gün konuyla alakalı yeni filmler çıkıyor konu sadece zaman yolculuğu olmaktan çıkıp paralel evrenlere ve daha önce hiç akla gelmemiş konulara geliyor.

Geleceğe dönüş bu filmlerin en çok bilineni ve en çok ufuk açanı olsa da hala konuyla ilgili değinilmemiş ve değinilecek bir sürü durum var.

Ama insanın kafasındaki soru hala net bir gün gerçekten zaman yolculuğu yapabilecek miyiz  ? Bu soruyu hala netleştiremesek de zaman yolculuğu filmleri hala ilk gün ki kadar izlemesi eğlenceli şeyler.