Yükselen burç bulma

Yükselen burç bulma

Yükselen burç bulma

Hepimiz doğum tarihlerimize bakarak burçlarımıza biliyor ve mümkün olduğu kadar merak seviyemize göre burçlarımızı burç yorumlarımızı aylık yıllık ya da günlük olarak takip ediyoruz. Peki yükselen burç ne ? yükselen burcumuzu nasıl öğrenebiliriz ?
Doğduğunuz zaman dünya üzerinizde bulunduğunuz yerin doğusundaki gökyüzündeki takım yıldızları sizin yükselen burçlarınızı ifade ediyor.Bütün burçlarla içinde yaşadığımız yeryüzü arasında tüm olaylar,dünyanın kendi etrafında ve güneş etrafında hareketleriyle şekillenirken yıldızlar da bu ilişkileri doğrudan etkilemekte.
Doğduğunuz anda güneş ve dünya her geçen saniye konumunda değişiklik gösterdiğinden dolayı yükselen burcunuz da buna bağlı olarak değişir.
Yükselen burcun derecesinin de değişmesi gibi bir söz konusu olabilir ki yükselen burçların da kendi içinde dereceleri mevcut.
Yükselen burcunuzu hesaplamak için dünyaya geldiğiniz anı tam olarak bilmeniz gerekmekte.
Ve ayrıca  yükselen burcunuzun doğduğuzdan beri sizi en çok etkilemeye başlayan zamanın 20 yaşlarından sonra hayatınızla ilgili ciddi kararları alma aşamasında olduğunu ve bunun geleceğinize yön verebileceğini bilmeniz gerekli.