Yeniden tanışalım diyen erkek!

Yeniden tanışalım diyen erkek!

Sizinle birlikteyken dikkat etmediği detaylara artık dikkat edeceğini ve sevmediğiniz huylarını bıraktığını söyleyen ama denenmişi denememe konusunda kararlı olan bir kadının karşısında asla şansı olmayan erkektir. Erkekler değişir mi? Değer bilmeyen patavatsız bir erkek gerçekten bu huylarından vazgeçebilir mi?

Dengesizliği ile ünlü biri bu huyunu yok saydırabilir mi?

Zamanında değerinizi bilmiyorsa bir şans daha verdiğinizde sizce değerinizi artık bilebilir mi? Eğer bu değişime inanıyorsanız, yeniden tanışalım diyen erkeğin karşısına çıkabilirsiniz. Ama tüm riskleri yeniden aldığınızı bilmeli, aynı kırgınlıkları tekrar yaşama riskini aldığınzı bilerek adım atmalısınız.

Kalbinizden atamadığınız insanı affetmek için bahaneler ararsınız, bu da yine aynı tür bahanelerden biri olarak yeniden tanışma bahanesi ile aynı insanla tekrar denemek için hevesli olabilirsiniz.

Yine de dikkat!

Çünkü insanlar çantada keklik zannettiği insanlara karşı kibar olmazlar. Değerli olmanız için ulaşılmazı oynamanız gerekir. Hemen affetmek, hemen tamam demek sizin değerinizi ortaya koyacak mıdır? Tekrar düşünün.