Wamp Kadınlar Onu Seçiyor

Wamp Kadınlar Onu Seçiyor

Bordo Ruja Merhaba!

soğuk kış günleri artık kapımızda. Biz kadınlar için de mevsimler yeni trendlerin başlangıcı. Soğuk havalarda en sık göreceğimiz makyaj stilinde, bordo rujlar ilk sırada. Wamp kadınların vazgeçilmez renklerinden biri olan bordo, sonbahar aylarının en dikkat çekici renklerinden.

Asil ve çarpıcı!

Yüzünüze hiçbir şey sürmeseniz bile, dudaklarınıza bordo bir ruj sürdüğünüz zaman anında ışıl ışıl bir görünüme sahip olacaksınız.

Güçlü ve çekici görünümün gözlerde ya da dudaklarda başladığını unutmayın. Hafif bir makyaj yaptığınız ve gözlerinizi ön planda tutmadığınız zamanlarda mutlaka dudaklarınız çarpıcı olmalı. Kendinizi bordonun asilliğine teslim edin…

wamp kadınlar

Mutlaka bir kez deneyin!

Koyu renk rujlardan hoşlanmıyorsanız bile bir kez olsun bordo ruju deneyin. Ne kadar etkileyici olduğunu fark ettiğinizde en sevdiğiniz rujunuz o olacak!

Nasıl uygulamalıyım?

Dudaklarınızı nemlendirin ve pürüzsüz olmasını sağlayın. Eğer dudaklarınızda çatlaklar varsa, bordo ruj hiç hoş görünmeyecektir. Bu nedenle, dudaklarınıza biraz vazelin sürün ve diş fırçanızla nazikçe masaj yapın.

Nemlenmiş dudaklarınıza ruju sürmeden önce, aynı tonda ki bir dudak kalemiyle kenar hatları çizmelisiniz. Sonrasında rujunuzu 2 kat sürün. Koyuluğu arttırmak eşittir çekiciliği arttırmaktır.