Vakko çanta modelleri 2016

Vakko çanta modelleri 2016

Vakko çanta modelleri

Sene 1934’te Vitali Hakko tarafından ‘Şen Şapka’ ismiyle küçük bir şapka dükkânı olarak var olan Vakko yıllar geçtikçe bu adı marka haline getirmeyi başarmıştır. Şapka modasının bitmesinin ardından eşarp satmaya karar veren Vakko gitgide hitap ettiği alanı artırmıştır. 1962 yılında Beyoğlu’nda açtığı mağazayla Türkiye’nin en büyük mağazası olmuştur.

Eşarptan sonra Vakko çanta modelleri üretimine geçen firma çanta konusunda da şapka ve eşarpta olan başarısını devam ettirmiş ve kendine özgü tasarımlarıyla bütün dikkatleri üstüne çekmiştir.

Monogram çanta modelleri

Monogram trendi yani kişinin adının baş harflerinin yazıldığı çantalar son yıllarda giderek yaygınlaşmaya başlamıştır. Vakko da bu akıma ayak uydurarak birçok monogram çanta modelleri tasarlamıştır. Kişiye özgü imajı veren bu çantalar hem kullanışlı, spor, büyük çantalar olarak hem de küçük, şık halleriyle şüphesiz size en iyi şekilde eşlik edecektir. Size özel halinin gerçek deriyle birleşmesi de kaliteli duruşunun en büyük kaynağıdır.

Deri çanta modelleri

Son yılların gözdesi haline gelen deri çanta modelleri bu sene de etkisini sürdüreceğe benziyor. Orijinal deriden üretilen çantalar özellikle kışın şıklığın ve asaletin simgesi olarak görülüyor. Üstelik deriyle kürkün buluşmasını seven hanımlar için birçok farklı tasarım görmek mümkün.

Seyahat çanta modelleri

Seyahate çıkarken hepimizin aradığı ilk özellik fonksiyonel olmasıdır. Bu özellik düşünülerek yapılan seyahat çanta modelleri büyük bavulların yanında çok sık kullanılır hale gelmiştir. Sizde kısa süreliğine gideceğiniz bir tatilinizi bu kullanışlı çantalarla tamamlayabilirsiniz.