Twitter en popüler hesaplar

Twitter en popüler hesaplar

Twitter en popüler hesaplar

Twitter hesabı olan ve düzenli olarak twitter üzerinden twit paylaşan herkesin ortak bir amacı var. Daha çok insana ulaşıp daha çok insanla iletişime geçmek. Yazdıklarını daha çok insanın görmesi ve daha çok insanın yazdıklarını beğenip paylaşması.
Peki fenomen diye tabir edilen çok takipçili ve her yazdığı şey ne kadar basit olursa olsun binlerce kişiye ulaşanların sırrı ne. Bu çoğu hesap paylaştıkları ne olursa olsun o popülerliğe orijinal bir yazım diliyle eriştiği için bir kısmı günlük gelişmeler üzerine orijinal bir yorum düzeni kurup, kimisi gerçekten çok komik ve orijinal şeyler paylaştığı için bu kadar çok bilinip seviliyorlar.
Tüm bunlar harici twitterdaki aşırı popüler olarak kabul edilen hesapların çoğu günlük dizilerin çok sevilenleri film yıldızları müzik yıldızları yönetmenler ve en sonunda da oldukça popüler olan ve her söyledikleri bir belge olarak kabul edilen politikacılar.
Bunlardan birisi olamayanların twitterda yapabilecekleri de sınırlı olarak sayılamaz. Her şey tamamen twitter sahibinin tamamıyla orijinal olup bir şekilde kendini ortaya koymasıyla alakalı.