Türkiye’nin En Samimi Teknoloji, Girişim, Yazılım Portalı

Türkiye’nin En Samimi Teknoloji, Girişim, Yazılım Portalı
loading...

HD Tekno Haber (http://www.hdteknohaber.com/) 2015 yılında Kalitesli Teknoloji, Girişim, Yazılım Haberleri sloganı ile yola çıkmış bir teknoloji bloğudur.

Bloğun hedefi; yurt içi ve yurt dışındaki teknoloji, girişim, yatırım, sosyal medya, etkinlik konularında en güncel haberleri takipçilerine duyurmaktır.  Yazar ekibi; teknoloji haberlerini tarafsız bir şekilde paylaşmaya dikkat etmektedir.

HD Tekno Haber Neler Yapar?

Haberlerin sunumunda her gruptan ziyaretçiye ulaşmak için anlaşılır bir dil kullanılmasına özen gösterilir. Amaç teknoloji severlere güncel teknoloji haberlerini duyururken teknolojiye uzak takipçileri de bilgilendirmektir.

Yazılımcı Salısı (http://www.hdteknohaber.com/category/yazilimci-salisi/) etkinliği altında sektörde çalışan deneyimli yazılımcılarla röportaj yaparak takipçilerine yazılım dünyası hakkında samimi bilgiler sunar.

Girişim veya basın bildirisini gönderen hiç kimseyi geri çevirmez. Birşeyler üretmeye çalışan herkesin sesini duyurmak için elinden gelen herşeyi yapar.

Türkiyede düzenen önemli yazılım etkinliklerine sponsor olarak, etkinliklerin daha çok kişiye ulaşmasına katkıda bulunur.

  • 2017 Women Techmakers İstanbul basın sponsoru
  • 2017 Java Day İstanbul destekleyicisi
  • 2017 GDG İstanbul Devfest medya sponsoru
  • 2017 GDG İzmir Devfest medya sponsoru

HD Tekno Haber; YTÜ Teknopark tarafından düzenlenen Teknolojinin Yıldızlarıyarışmasında Türkiye’ nin Teknoloji Haber Siteleri Yıldızı Ödül kategorisinde aday gösterilmiştir.

HD Tekno Haber’ e Ulaşmak İçin!

HD Tekno Haber takipçileriyle paylaşmak için, yeni girişimlerinizi, düzenlediğiniz etkinlikleri, teknoloji ile ilgili bulduğunuz ilgi çekici konuları paylaşmak için iletişim (http://www.hdteknohaber.com/bize-yazin/) sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

loading...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ