The walking dead

The walking dead

The walking dead

The walking dead neredeyse yarım asırdan  fazladır üzerine film yapılmış ve her geçen on yılda bir makyajıyla özellikleriyle şeklini değiştirmiş olan zombiler konusunu işliyor.
Zombiler dünyanın sonu sinema tarihinde yapılmış ve çok gelir getiren filmlerin dizilerin ana konularından birisi.Kimi zaman karikaturize gerçekten uzak anlatılsa da bazı diziler ya da filmler de son derece gerçekçi işleniyor bu konu.

Yabancı diziler arasında en popüler olanı!

Walking dead de bu diziler içersinde en önemlisi ve bittikten yıllar sonra da bu şekilde devam etmesi çok çok muhtemel. İlk sezonlarında sürekli birilerinin öldüğü, sürekli birilerinin birilerini öldürdüğü, bir yerlerden bir yerlere gidilen ve sürekli kendini tekrar eden bir şekilde görülse de işin içine giren aile, aile bağlılığı, arkadaşlık gibi konular dizinin temeline oturunca milyonlarca kişi tarafından takip edilmeye başlandı ve hala da aynı istikrarla devam ediyor.
Dünyanın sonu konusu çok popüler ve üzerine empati kurulacak bir konu olduğundan dolayı ben olsam ne yapardım durumunu sorgulatıyor dizi bize her bölümde, yavaş yavaş da sona doğru yaklaştıkça merak hissi doruk noktaya ulaşıyor.