Tekrar Dolaplarımıza Hoşgeldin Trençkot…

Tekrar Dolaplarımıza Hoşgeldin Trençkot…

 

Sade ve şık…. Düzgün, temiz dikilmiş ve doğru kombinlenmiş olan bir trençkot kombini için söyleyebileceklerimiz ilk başta bunlar olabilir. Çünkü kadını sadeliğiyle saran bir trenç, içinde onu destekleyen düzgün bir kılık kıyafet, altında da hoş bir bot ya da çizmeyle günlük olarak çizebileceğiniz en güzel kombinlerinizden birini yansıtır dışarıya bu en güzel kombinler birlikteliği.

Her sene mesafe ve ciddiyet arasında gidip gelen, çizgisini bozmadan karşımıza çıkan trenç modelleri gerek çalışan bayanların, gerek günlük kullanımlarında trenç tercih eden kadınların ve gerekse üniversiteli kızların en iyi kurtarıcılarındandır bahar aylarında.

Hafif olmasının yanı sıra,  getirdiği kullanışlılık ve şıklık algısıyla trençler gardroplarımızdaki prestijli tavrını bozmuyor yıllardır. Fakat hemen söyleyelim bu sene “karmaşıklığın modası” trençkotlara da yansımış desek abartmış olmayız diye düşünüyoruz.

Zira çiçek baskılı trençler ya da kolları farklı farklı baskılara bulanmış olan trençkot modası  saracak ortalığı bu yıl . Bayanların tercihi bu karmadan yana mı olur, yoksa yılardır tercih ettikleri saf ve kült trenç modasından yana mı olur bilinmez ama bize soracak olursanız bayan belini ve vücudunu nazikçe sarmış olan kemerli klasik bir trenç ve altında da bir binici çizmesinden daha da ötesi yok diyoruz.

Daha fazlası için Bilginiz.Biz sitesi ziyaret edin.