Suna Dumankaya nasırları yok eden tarif

Suna Dumankaya nasırları yok eden tarif

Nasırınıza veda etmeye hazır mısınız?

Nasırı doğal bir şekilde yok etmek için maske   Nasırlar yanlış ayakkabı giyildiği için oluşuyor. Öncelikle ayağınızı karbonatlı suda bekletmelisiniz sonrasında nasır olan bölgeye elma sirkesi veya limon sirkesi ile dezenfekte yapın. 15-20 dakika kadar karbonatlı suda beklettikten ve temizledikten sonra limon kabuğunun içerisine tuz ve karbonat koyun nasır bölgesine direk olarak akşamları uygulayın.  Bir hafta uygulayın her akşam olmak üzere, bir haftanın sonunda nasırların yok olduğunu göreceksiniz.  Bu uygulama nasırlar için kesin çözüm, organik olmakla birlikte nasırın tekrar etmesini engelleyecektir.

Nasır ağrısına son!

Nasır ağrısına veda etmek isteyen okurlarımızın bu uygulamayı mutlaka 1 hafta düzenli olarak uygulamasını öneriyoruz. Tekrar eden nasırlardan kurtulmak ve pedikürlü ayaklara sahip olmak için, hem sağlık hem estetik güzellik için ayak bakımınızda nasır kürünü mutlaka uygulmalısınız.

Pratik bir uygulama, üşenmeyin!

Düzenli bir şekilde nasırınız için haberimizde bahsettiğimiz uygulamayı yapın, bir hafta sonrasında nasırınızdan sonsuza kadar kurtulmuş olacaksınız.