Sizi Sevdiğini Nasıl Anlarsınız?

Sizi Sevdiğini Nasıl Anlarsınız?

Sevildiğini Anlamanın Yolları

Birinin sizi sevdiğini anlamak aslında çok da zor bir durum değildir. Bunun için biraz beklemeli, sabırla hareket etmelisiniz. Karşınızda kişinin hareketlerini gözlemlemeniz yeterli.

İlk olarak karşınızdaki kişinin yüzüne bakın. Zaten yüzü, mimikleri size ipuçları verecektir.

Çocukça bakışlar atıyorsa ve başını hafif eğiyorsa üstüne bir de gülümsüyorsa sizden hoşlanıyordur. Kaşlarını kaldırıp bakıyorsa sizi çekici buluyor demektir. Eğer ağzı kapalı gülüyorsa bu karşı tarafın çok utangaç olduğu anlamına gelir. Bunun için ona biraz zaman vermelisiniz.

Vücudu her zaman size dönükse ve sürekli gözleri sizin üzerinizdeyse bu durumdan asla endişelenmeyin. Sizden hoşlanıyor demektir, keyfini çıkarın.using-tablet1

Film sahnelerinde ve günlük hayatta en çok gördüğümüz konulara gelelim. Eğer ortada bir sebep yoksa ama buna rağmen size dokunmak istiyorsa bir sürü mazeret üretecektir. Gözünde bir şey var, pantolonunda bir şey var, omzun lekelenmiş vb gibi sebeplerle karşınıza çıkabilir, hazırlıklı olun.

Birbirinden hoşlanan insanlar sürekli ya yüzleriyle oynarlar ya da saçlarıyla. Eğer sizi seviyorsa çenesiyle saçlarıyla yanaklarıyla oynayacaktır. Ona karşılık verin ve yolladığı aşk sinyallerini alın.

Couple enjoying day out at the beach

Sık sık üstünü başını düzeltiyorsa, gömleklerinin kollarıyla, yakalarıyla, ceketiyle oynuyorsa muhakkak ki elini kolunu koyacak yer bulamıyordur. Sizi gördüğü andan beri çok heyecanlanmış olabilir. Bu hareketlerin temel sebebi bu olabilir.

En önemlisi ise gülümsemek. Eğer yanınızda olur olmadık her şeye gülüyorsa ve bu gülümsemeler tamamen içtense sizden çok hoşlanıyor demektir. Unutmayın, mimikler ve beden dili her şeyi ele verir.