Şimdiden “Yaşlı Evli Çift” Olduğunuzu Kanıtlayan 6 Şey

Şimdiden “Yaşlı Evli Çift” Olduğunuzu Kanıtlayan 6 Şey

Birbirinize Alışmış Olmak Kötü Bir Şey Değil!

Uzun yıllardır beraber, sevimli yaşlı çiftlere hepimiz hayranlık duyarız. Peki sizin ilişkiniz de birgün öyle olabilir mi, yoksa şimdiden öyle mi? Bu 6 şey varsa cevap evet!

Artık Haftasonlarını Evde Geçirmeyi Tercih Ediyorsunuz

Eskiden bir restoranta rezervasyon yaptırır, ya da en azından sinemaya giderdiniz. Şimdilerdeyse evde kalıp kanepede televizyon izlemek daha cazip geliyorsa “yaşlı çiftliğe” doğru ilerliyorsunuz demektir.

Partnerinizin Giyimini Beğenmediğinizi Açıkça Söylüyorsunuz

Eskiden çaktırmadan, alışverişe gittiğinizde “doğru tarafa” yönlendirerek giyim tarzını değiştirmeye çalışırdınız. Artık açıkça beğenmediğinizi söyleyebiliyosanız ilişkiniz ilerlemiş demektir.

Pazar Günleri Ev İşiyle Geçiyor

Pazar günleri zaten evde ve sakin geçerdi belki ama artık daha da sakin, hatta bütün güne yayılan bir ev işi gününe dönüştüyse ve bundan tuhaf bir haz duyuyorsanız tebrikler! Yaşlı çiftlerdensiniz demek.

Yaptığınız Planlar Hep Başka Çiftleri İçeriyor

Artık tek tek arkadaşlarınızla görşek yerine diğer çiftlerle görüşüp onlarla plan yapmayı tercih ediyorsanız kesinlikle yaşlı çiftlerden oldunuz demek. En çok yaşlı çiftler çöpçatanlık ve diğer çiftlerle aktivite yapmaktan hoşlanır biliyorsunuz…

Girerseniz Rejime Beraber Giriyorsunuz

Bunun gibi “sağlıkla alakalı” aktivitelere beraber başlamayı tercih ediyorsanız yaşlı çift olma yolunda ilerliyorsunuz. Her şeyi beraber yapmaya başlamadan önceki son adım…

Takviminiz Ortak

“Yaşlı çift” olmanın zirvesinde, artık bütün hayatınız iç içe geçmiş oluyor. Her şeyi “biz” olarak yapıyor ve planlıyorsanız, takviminiz ortaksa bu kadar: Artık siz de hayranlık duyduğumuz o çiftlerdensiniz!