Sevgilime Ne Alsam?

Sevgilime Ne Alsam?

Burcuna Göre Hediye Seç!

 

koç

Koç

Koç burçları heyecana ve eğlenceye düşkündürler. örneğin onu bir lunaparka götürecek olursanız epey mutlu olabilirler. çünkü, içinde heyecan ve hızın bulunduğu herhangi bir aktivite onun  mutlu olması için yeterlidir. Yarışma ya da maç tarzı etkinlikler de Koç burcu sevgilinizin oldukça hoşuna gidebilir.

boğaBoğa

Lüksü ve konforu çok seven bu burcun diğer bir sevdiği şey, lezzetli yemeklerdir. Keyifli bir ortamda, harika bir yemek organizasyonu Boğa burcunu oldukça memnun edecektir.

Kibarlıktan ve güzel sözlerden etkilenen Boğa burcunu elinizden geldiğince rahat bir ortama sokmalısınız.

Masaj, sauna, spa ve çeşit çeşit hoş kokulu bakımlar Boğa burcuna kendini harika hissettirir.

ikizlerİkizler

İkizler burcu için sohbet etmek olmazsa olmazları arasındadır. Konuşmaya bayılırlar. Ayrıca değişik oyun uygulamaları oldukça dikkatlerini çekebilir.

Eğer bir ikizler burcuna hediye seçmek istiyorsanız ve sizin için vazgeçilmez biri ise, O’na hoş bir telefon ve ya tablet bilgisayar hediye edebilirsiniz.

yengeçYengeç

Kendisini güvende hissetmek isteyen bir burçtur yengeç. Bu sebeple önceliği onun kendisini iyi hissetmesine odaklayın ve sıcak, samimi ortamlar tercih etmeye özen gösterin.

Yemeğe oldukça düşkün bir burçtur ayrıca, aile bağlarına da fazlasıyla önem verir. Bu burca güzel bir yemek organizasyonu yaparak sevdiği herkesi o yemeğe dâhil edebilirsiniz.

aslanAslan

Aslan burcu parlaklığı, şatafatı ve gösterişi oldukça sever. Takdir edilmek, sürekli pohpohlanmak onun en sevdiği şeyler arasındadır. Sevgilinizi bol bol överek, onu şık bir davete ya da restorana götürebilirsiniz. Eğer etkinlik gibi bir şey tercih etmek isterseniz de, tiyatro ve konser Aslan burcunun hoşuna gidebilir.

başakBaşak

Başak burcu küçük detaylara oldukça dikkat eder. Bu nedenle sizde sevgilinize bir sürpriz hazırlarken ve ya hediye alırken oldukça özenli davranmalısınız. Bu burç genel olarak her şeyden hoşlanır. Yeter ki her şey mükemmel düşünülmüş olsun. Başak burcu aslında her şeyden hoşlanır, yeter ki üzerinde mükemmel bir şekilde düşünülmüş olsun.

teraziTerazi

Terazi burcu sevgilinize sürpriz yaparken akılcı ve mantıklı davranmalısınız. Kibarlık ve zarafet Terazi burcunun olmazsa olmazıdır. Temiz ortamları severler. Alacağınız hediyenin zarif olmasına, hediyeyi verirken de oldukça kibar davranmaya özen göstermelisiniz. ayrıca çok şık olmaya çalışın.

akrepAkrep

Akrep burcu kolay elde edilmiş şeylerden haz etmez. Eğer ona üstün körü bir hazırlık yapmışsanız ve hediyeyi de alelacele özensizce almışsanız bunu hemen anlar. Durum böyle olunca da sizi epey zorlar.

O’na ihtiyacı olan bir hediye seçmeye özen gösterin. Neye ihtiyacı var diye öncesinde iyice düşünmeden hediye almayın!

yayYay

seyahat!

Bu burca bir seyahat hediye ederseniz, hava uçmasını garanti edebiliriz. Değişiklikler bu burcun kendini daha iyi hissetmesini sağlar.

Farklı ülkeler görmek onu ekstra mutlu edecektir. Eğer ki böyle bir imkânınız var ise, aşkın şehri Paris’te ona unutamayacağı bir tatil hediye edebilirsiniz.

Şimdilik seyahat şöyle dursun ben gidip hediye bakayım derseniz de, bohem takılar, renkli, rahat giysiler ya da vintage aksesuarlar tam ona göre…

oğlakOğlak

Size sevimli gelebilir ama bir oğlak burcu daima ciddidir ve ciddiyetten hoşlanır. Üzerinde fazla düşünülmemiş yüzeysel armağanlar bu burcu hiç mutlu etmez. Ona yapacağınız sürprizi iyice planlamalı, hatta uzun vadede düşünmelisiniz. Zira sizin için önemli olmasa da o, bu sürprizin geçmişini, geleceğini iyice düşünür, tartar.

Hediye olarak puzzle’lar veya da kitaplar tam ona göredir.

kovaKova

Bu burca en orijinal hediyeyi alabilirsiniz. değişik ve enteresan şeyleri severler.

Arkadaşlarıyla vakit geçirmek onları mutlu eder. bu nedenle bir plan yaparken konuya arkadaşlarını da dahil edebilirsiniz.  unutmayın sosyal ortamlar onun vazgeçilmezi…

balıkBalık

genel olarak sanatın her alanına ilgi duyarlar ve sanatsal aktivitelerden de çok hoşlanırlar. Balık burcu sevgilinizi rahatlıkla bir konsere, resim sergisine ya da güzel bir filme götürerek hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. bu burcun en önemli özelliği aşırı duygusallığıdır. Romantizme de oldukça önem verir. Ona romantik sürprizler yaparsanız bu çok hoşuna gidecektir.