Rihanna saç modelleri

Rihanna saç modelleri

Rihanna saç modellerini beğeniyor musunuz?

Saçlarıyla şaşırtan Rihanna farklı modeller ile dikkat çekmektedir. Her şeyi iddialı Rihanna saç modelleri ile karşımıza çıkıyor. Her sezon kendi trend akımını yaratıyor. Zamanında yaptığı müthiş değişimler ile herkesin dikkatini çeker.  Bazen sarı, bazen de siyah saçlarıyla dikkat çeken ünlüden birkaç model örnek verirsek.
Kısacık çene hizasın da olan simsiyah saçlarına dalgalı modelle şekil veriliyor. Bu modeli ince uçlu maşalarla yapabilirsiniz. Pixie modellerle görüyoruz. Arkası kısacık üst kısmı kıvırcık kullanılmıştır.

Rihanna kendine yakışanı seçmeyi biliyor!

Uzun pixie ile de görüyoruz. Düz bob kesim ile de görüyoruz. Bob kesimi düz şekilde kullanmıştır. Bu modeli düzleştirici ile kullanabilirsiniz. Kızıl uzun ve kıvırcık saçlarıyla dikkat çekmiştir. Yine kızıl omuz hizasın da ortadan ayrılmış ve dalgalı modelle şekil verilmiştir. Kızıl uzun saçlarını akadan toplayarak ön kısmına kakül bırakarak şekil verilmiştir.

Sarı uzun düz modeliyle de gördüğümüz ünlü katlı şekilleriyle dikkat çekmiştir. Balyajlı saçlarıyla da dikkat çeker. Her klibin de farklı modelleriyle dikkat çeker. Saçlarının bir yanı kazıtılmış uzun ya da kısa saçlar da kazıtılmış saçlarla da dikkat çeker. Sanatçıya kırmızı saç da çok yakışıyor. Gördüğünüz gibi Rihanna birçok saç modeli, saç rengi, kesim tarzı değişiyor.

Rihanna’ya her şey yakışıyor!

Uzun, kısa, kıvırcık, afro, dalgalı ve daha birçok model parlak kızıl, sarı – siyah, siyah – mavi, koyu- kumral renklerle birleşiyor. Yaptığı değişimler ile de herkesin dikkatini çekiyor. Risk almayı seven ünlü her sezon kendi akımını yaratıyor.