Partneriniz kötü kokuyorsa ne yapmalı?

Partneriniz kötü kokuyorsa ne yapmalı?

Birliktesiniz çünkü seviyorsunuz, seviliyorsunuz da. Fakat koku problemini bir türlü aşamıyorsunuz. Erkek bedeni kadın bedeninden daha kötü kokar çünkü hormonlar farklıdır. Bunu açıkça söylemekten de çekiniyor, alınmasını istemiyorsunuz. Fakat buna çözüm bulmak için parfüm, duş jeli hediye etmeniz de işe yaramıyor.

Birlikte yapabileceğiniz, aşabileceğiniz bir sorun gibi gelmiyor ama inanın durum tam da birlikte çözebileceğiniz türden bir sorun. Çünkü erkeğin kozmetik açıdan, estetik açıdan kaygıları olmaz. Erkekler değil tüm insanlar kendi kokularını fark etmezler. Kötü koktuklarını bilmezler. Onların bu kokuya alışmış olmaları en büyük etken.

Peki ama ne yapabilirim?

Karşınızdaki insanı incitmeden bu sorunu çözmenin bir yolu var, erkeklerin ağır kokmasının en büyük nedeni vücudundaki tüylerdir. Lazer epilasyo günümüzde erkeklere de uygulanmaktadır. Fakat partneriniz güzellik merkezlerine gitmekten çekiniyor olabilir. Evde uygulana lazer epilasyon cihazları ile bu soruna kesin çözüm bulabilirsiniz. Tüm vücut uygulaması için uygun olan bu ürünler erkek arkadaşınızın kötü kokmasını engeller.

Banyo tuzu kullanmasını önerin

Partnerinize ima etmeden, düz net bir şekilde banyoda tuz kullanmasını önerin. Buna çeşitli kılıflar uyfurabilirsiniz. Normal tuz da olabilir, banyo tuzu olarak satınlan lavantalı vs ürünler de olabilir. Kozmetik detaylarla değil, doğal temizlik yolları ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Birbirinize hayat arkadaşı olmak istiyorsanız koku problemini bir şekilde çözmeniz gerekir.

Alterantifler üretmekten çekinmeyin.