Paramanya keyfine ne dersiniz?

Paramanya keyfine ne dersiniz?

Paramanya

Paramanya hepimizin çocukluğunda oynadığı monopoly oyununun daha gelişmiş ve daha çok kişiyle aynı anda oynayabileceği ve sürekli geliştirilebilir karakterlerle oynanabilen hali.

Keyifli zaman geçirmek için

Paramanya alışkanlık yaratan oyuna başladığını karakterinizi geliştirmek için üzerine saatler,günler harcayacağınız ve tüm bunların üstüne karakterinizle beraber kullanacağınız zar ve aksesuarları da geliştirmek için çabalamak zorunda olduğunu bir masa oyunu.

  • Oyun içersinde bizim çocukluğumuzdan da son derece yeniymiş gibi hatırladığımız klasik haritanın yanı sıra, klanlar halinde oynanabilecek haritalar da mevcut.
  • Oyun birebir, ya da 3,veya 4 kişiyle teker teker oynanabilmesinin yanı sıra,takım halinde arkadaşlarınızla da oynanabiliyor.
  • Oyunu oynayıp oyunda seviyenizi arttırdıça karakteriniz gelişip karakterinizle beraber kullanabileceğiniz aksesuarları ve zarları da geliştirebiliyorsunuz.

Oyun için en önemli şeylerden birisi günlük olarak belirli bir sayıda oyun oynayıp bu oyunlarda başarılı olmanız.Bu oyunlarda başarılı oldukça,Oyun size hediye olarak yeni aksesuar ve oyun içersinde kullanılabilecek elmaslar veriyor.

Telefonunuzla harika vakit geçirebilirsiniz!

İlk başladığınız andan itibaren sizi içersine alıp bağımlılık yaratan bu oyunu İphone için Appstore da popüler oyunlardan,yada Android marketten indirebilirsiniz.