Otel seçerken nelere dikkat etmeli?

Otel seçerken nelere dikkat etmeli?

Tatil yapmak istiyor ancak bir türlü otelinize karar veremiyor musunuz? Otelinizi seçmek için öncelikle kaliteli yıldızlı otelleri değerlendiriyorsanız hata yapıyorsunuz demektir. Tatilinizi butik otellerde geçirmeye ne dersiniz? Turizm bakanlığınca belli standartlarda zorunlu tutulan ve 5 yıldızlı otel konforunu sizlere sunan butik oteller, sıcak samimi ve rahat bir tatil için hizmetinizde. Romantik, özel bir tatil için değilse de tek başınıza bir tatil için butik otelleri mutlaka değerlendirmelisiniz.

Eğlenmek için

Konumları itibari ile merkezi yerlerde bulunan butik otellerin tatilinizi renklendirecek alternatifler olduğunu söylemek istiyoruz. Butik otellerde daha ekonmik fiyatlara kalabilir, daha mutlu ve daha uzun süreli tatiller yapabilirsiniz.

Otelin temiz olması, çalışanların güleryüzlü olması gibi detayları gitmeden göremezsiniz. Fakat internet çağında olmanın en büyük getirilerinden biri olan arama motorlarını kullanma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Otel adını araştırın ve şikayet yazarak insanların otel hakkında olumsuz yorumlarının olup olmadığını görün.

Oteliniz hakkında yorum araştırması yapmadan asla karar vermeyin.