“O” Varken Bir Başkayım

“O” Varken Bir Başkayım

“Bu İlişki Beni Çok Değiştirdi”

Sizde ilişkinizin stilinize yansıdığını düşünüyorsanız doğru yerdesiniz!

Yaşayış tarzımız hayatımızdaki insanlara göre değişkenlikler gösterebilir. Çoğu zaman kadınlar bir ilişkiye başladıklarında kendilerini baştan aşağı değiştirmeye yönelirler.

Aşk hayatınızda kıpırdanmalar başlamadan önceki tarzınızla şimdiki tarzınızı kıyasladığınızda bir farklılık olduğunu düşünüyor musunuz? Modayla değişen tarzınızdan bahsetmiyoruz elbette ama şöyle bir düşündüğünüzde zevklerinizde ve beğendiğiniz birçok şeyde ciddi anlamda bir değişim söz konusu mu?

Eğer bu sorulara cevabınız evet ise, ilişkiniz sizi tam anlamıyla ele geçirmiş demektir!

Seksi giyinmek artık bir sorun haline gelmiş olabilir mesela…

Bu tarz değişimlerin büyük çoğunluğu erkek arkadaşınızın giysilerinize müdahale etmesiyle başlar. Etekler, mini şortlar, askılı bluzlar önceleri vazgeçilmezinizken, ilişkinizle beraber raflarda yerini alan istenmeyen kumaş parçaları olarak unutulabilirler…

Tabi ki sadece olumsuzluklar söz konusu değil! Belki İlişkiniz yokken daha özensiz giyiniyordunuz ve şimdi bir erkek arkadaşınız olduğu için kendinize daha fazla vakit ayırıyorsunuz. Yakın çevrenizde sizde ki bu değişimin farkında ve memnunlar. Daha şık ve güzel görünmek kimin hoşuna gitmez ki! Tabi, sonuç olarak ilişkiniz yine sizi ele geçirmiş oluyor.

Değişimin olumlu ya da olumsuz olduğu, sizin kendinizi değiştirmekten memnun olduğunuzla doğru orantılıdır.

Çoğu zaman ilişkiler kadınların stili üzerinde olumlu değişimler gösterir. Eğer olumsuz yönde bir değişim olduğunu düşünüyorsanız, buna dur deme zamanınız gelmiş de geçiyor bile demektir. Sizi mutlu eden stilden asla vazgeçmeyin!