Nedir şu moda dedikleri şey?

Nedir şu moda dedikleri şey?

Her kadın trend olmak adına birşeyler yapıyor, ama ne kadar doğru? Öncelikle kendnize yakışan rengi ve kesimi bilmeniz gerekiyor. A kesim modeller kalçası geniş kadınlar için, uzun etekler uzun boylu kadınlar için, kısa etekler kısa bacakları olanlar için, ispanyol paçalar uzun bacaklar içindir! Bu detaylar bilerek, fiziksel yapınıza en uygun şeyi giyerek modanızı yaratmalısınız.

Yılın trendleri önemli, size yakışıyor olması daha da önemlidir!

Trend renklerin, trend kesimlerin, modellerin elbette bir anlamı var. Fakat şık kadının dolabında kendine yakışan kıyafetler olmalıdır. Herkes giyiyor diye satın aldığınız şeyler sizi olduğunuzdan daha kilolu, daha kötü gösterebilir. Moda, kendinizi iyi göstermeyi bilmenizi söylüyor, eğer fiziğinizi tanıyorsanız kendi modanızın mimarı olabilirsiniz!

Nedir şu moda dedikleri şey?

Moda kendini tekrar eder, pastel tonların, parlak renklerin, toprak tonlarının veya model kesimlerin dönemi zaman zaman gelir, zaman zaman geçer.. Her zaman şık olmak ise bu trend geçişleri arasında kendinize yakışanı seçmenizle başlar! Herkesin modası ayrıdır, yakışanı bulmaya çalışın.