Muse İstanbul konseri

Muse İstanbul konseri

Muse İstanbul konseri kaçmaz!

Dünya müziğinin devlerinden İngiliz rock müzik grubu Muse 26 temmuz da İstanbul’da. Konserlerinde toplamda milyonlara ulaşmış ve ülkemizde de daha önce verdiği konserlerle yer almış Muse,uzun bir aradan sonra yine İstanbul’da çalacaklar.

Yaptıkları mükemmel albümleri ile edindikleri kariyerlerinde Grammy dahil onlarca ödülü bulunan Muse 26 temmuz da yapılacak  Nebula Festivali kapsamında tekrar türk müzik dinleyicileriyle buluşacak.

1994 yılında kurulan Muse  sırasıyla Showbiz (1999) , Origin of Symmetry (2001) Absolution (2003) Black holes and revelations (2006) The resistance (2009) The 2nd Law (2012) Drones (2015) albümlerini yayınladılar.Bunlar harici Ep’ler konser Dvdleri yapıp derleme albümlerde çeşitli gruplarla beraber yer aldılar.

Muse grubu

Matthew Bellamy  (Gitar – Vokal)

Chriss Wolstenholme (Bas gitar)

Dominic Howard (Davul) dan oluşuyor.

Özellikle  türk rock dinleyicisinin dünya üzerinde en sevdiği gruplar içersinde yer alan ve Türkiye’de ki her konseri binlerce kişiye ulaşmış Muse yeni albümlerinin tanıtım turnesi kapsamında 26 Temmuz’da Türkiye’deki hayranlarıyla buluşacak. Biletler Biletix ve diğer dijital platformlardan edinilebilir.