Mucizenin Adı: Kuru Şampuan

Mucizenin Adı: Kuru Şampuan

Yağlı Saçlara Mucizevi Dokunuş

Kuru Şampuanı mutlaka duymuşsunuzdur.  Peki, hiç kullandınız mı? Cevabınız hayır ise, size kullanan biri olarak geniş bir açıklama yapabilirim. Öncelikle hayat kurtarıcı bir etkisi olduğunu dile getirmek istiyorum.

Kuru şampuan her gün kullanabileceğiniz bir ürün değil. Dışarı çıkmak için aceleniz olduğunda, duş almak için vaktiniz yoksa kahraman olarak bir anda kendini öne atıyor bu mucizevi ürün…

İçerisinde pudralı bir karışım var. Kullandığınız zaman siz de fark edeceksiniz. Bebek pudrasının yağlı saçlarda önemli bir kurtarma etkisi olduğunu zaten biliyoruz. Bu şampuanın içeriğinde de pudra kullanılmış olma ihtimali çok yüksek. Denediğinizde bana hak vereceksiniz.

Kuru şampuan konusunda sizi uyarmam gereken en büyük nokta, saçlarınıza kullandığınız yerlerin pudralanmış gibi görünmesi. Bunun için paniklemenize gerek yok. Kullanımıyla ilgili yazacağım teknikleri uygulamanız yeterli!

Nasıl Kullanmalıyım?

Öncelikle saçlarınızı fön işleminde yapıldığı gibi tutamlara ayıracaksınız. Sonra kuru şampuanı çalkalayın ve ayırdığınız bir tutam saçın diplerine çok yakın mesafeden olmayacak şekilde sıkın. Bu işlemi bütün saçlarınıza aynı şekilde tutamlara ayırarak uygulayın.

Saçlarınızı diplerinize masaj yapacak şekilde iyice karıştırın ve toz etkisini dağıtın. Eğer hala beyazlıklar varsa o bölümde ki saç diplerinizi karıştırarak masaj yapmaya devam edin. Böylelikle pudramsı görüntü kaybolacaktır. Saçlarınızı karıştırdıktan sonra saç diplerinizdeki yağlanmanın büyük ölçüde azaldığını hemen fark edeceksiniz.

Artık saçlarınıza istediğiniz şekli verebilir ve zahmetsiz bir şekilde yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.