Moda, Dekorasyon, Sağlık, Güzellik, Her Yönde Bilginiz Olsun!

  • 31 Ağustos 2016
Moda, Dekorasyon, Sağlık, Güzellik, Her Yönde Bilginiz Olsun!

Kadın Bloğu

Kadınlar için bilgi çok önemli, artık bilgiye ulaşmak eskisi kadar zor olmadığı için her çeşit bilgi kadınlar tarafından biliniyor ve kadınlar arasında paylaşılıyor. Zbayan kadın sitesi tarafından paylaşılan her çeşit bilgiden yararlanabilir, arkadaşlarınıza da tavsiye edebilirsiniz.

Kadın sitesi deyip geçmeyin, tüm kadınlar mutlaka her çeşit bilgiye kadın sitelerinden ulaşıyor. Yani ev dekorasyonundan tutun, hangi kıyafeti nerede giyeceklerini, hangi restoranda ne yenebileceğini, saç bakımını, tırnak bakımını, makyaj çeşitlerini hepsini kadın sitelerinden öğrenebiliyorlar.

Takip Etmeseniz De Bilginiz Olması Gereken Gerçek “Moda”

Her kadın modayı takip etmez veya her kadın modayı takip eder de moda olan fakat kendine yakışmayan şeyleri kabul etmez. Her yılın modası değişik olarak ortaya konulur moda kullanılan kadınlar tarafından kullanılıp, ilgilenmeyen kadınlar tarafından bile biraz araştırılır.

Aslında moda başlı başına kişinin kendine yakıştırdığıdır. Herkesle birlikte tek stil giyinmek bazı kadınlar için çok da cazip değildir. Çoğu kadın arkadaşlarıyla aynı günde, aynı şekil ve aynı renk şeyleri giymekten hoşlanmaz.

Moda olsa bile moda olarak size sunulan şeyleri giyebileceğiniz alanlara uydurmalısınız. Mesela bu yıl yırtık modası var. Gençler tarafından bu yırtık modası o kadar kabullenilip benimsendi ki, sokağa çıktığımızda hemen hemen on gencin beşinde mutlaka yırtık modasından bir kısım görebiliyoruz.

Fakat bu yırtık modasını uygulamak isteyen bir öğretmen, bir banka memurunun uygulaması pek de uygun değildir. Yırtık modası kullanan bir öğretmen düşünün, öğrencileri karşısında nasıl ciddi bir görüntü sergilesin. Buna gör modayı uygulamak güzeldir fakat her moda her yerde uygulanabilir diye bir şey yoktur.

Ev Dekorasyonunda Son Nokta

Bazı kadınlar makyaj yapmayı, güzel giyinmeyi, kariyer yapmayı severler. Bazıları ise evlerini en güzel şekilde süslemeyi, pırıl pırıl yapmayı severler. Yani bazı kadınlar için kendileri ön planda gelir, bazıları içinse evlerine aldıkları eşyalar ve ev için yaptırdıkları dekorasyon tasarımları.

Ev dekorasyonlarının geldiği son nokta zamanımızda epeyce gelişmiş durumda. Artık salonlarda koltuk renkleri tek çeşit, halıların renkleri de koltuklara ve perdelere uyar şekilde seçilmiyor.

Ev dekorasyonunda renkler ayrı ayrı renk tonlarında seçilerek aynı alanlarda kullanılabiliyor. Fakat seçtiğiniz mobilya, halı, masa, sehpa gibi şeylerin renklerini ayrı ayrı seçebildiğiniz gibi çok koyu ve açık renklerin uyumuna dikkat ediliyor. Yani, aynı açıklıkta koltuklar, aynı açıklıktaki farklı renklerle değerlendiriliyor. Aynı koyuluktaki halı ile perde aynı alanlarda kullanılabiliyor.