Mobil tv

Mobil tv

Mobil tv

Mobil tv uygulamaları yolculuk ya da televizyona ulaşılamayacak durumlarda kullanılan ve son derece işe yarayan uygulamalar.Mobil tv uygulamaları ile ilgili en önemli soru bu uygulamaların internet kotasına  olan etkileri.

Mobil tv uygulamarı abonelik sistemi ile çalıştığı için  internet kotanıza her hangi bir şekilde bir artı yüke yol açmıyor. Belli bir ücret karşılığı  aylık ya da yıllık olarak abone olunabilen bu uygulamalar, ne kadar çok kullanılırsa kullanılsınlar internet kotanıza ek bir yük getirmiyorlar. 3g ya da 4g hattının kullanılabildiği her yerde istediğiniz şekilde sınırsızca bu hizmetten yararlanabiliyorsunuz.

İnternet özgürlük

Ayrıca tüm bunlara ek olarak telefonunuzdan tabletinizden bu uygulamaları istediğiniz gibi kullanabilmenizin yanı sıra istenildiği takdirde mobil şifreniz ve kullanıcı adınızla size bu hizmeti sağlayan mobil sağlayıcının belirlediği internet sitelerinde de bu uygulamayı evinizde bilgisayarınız üzerinden kullanabiliyorsunuz.

Televizyonun bulunmadığı ve internet üzerinden tv yayını olmayan bazı kanal ve hizmetlere de bu yolla ulaşabilmek çok büyük bir kolaylık sağlıyor. Tüm bunların harici olarak mobil tv uygulamarı diğer paralı uygulamalara nazaran oldukça uygun fiyatlı.