Meşgul erkek profili! Kaçın!!

Meşgul erkek profili! Kaçın!!

Her zaman yapacak bir işi var, size zaman ayırmaya gönlü yok! Fakat yine de sürdürülebilir bir ilişki bekliyor. Gel dediğinde gelecek, git dediğinde gidecek.. Bu tip erkekler hayatlarında çok fazla kadına yer açmak için böyle bir sistem geliştirmişlerdir. Her zaman kendilerini ön planda tutar, meşgul görünür ve kadına duymak istediklerini söyler. Sadece almak istediklerini almak için.

Erkeğin zokalarına gelmeyin!

Erkek eğer severse her anınızı merak eder, ne yaptığınızı ne yapmadığınızı, şuan ne hissettiğinizi, nasıl olduğunuzu.. Sizden kendini alamaz, ilgisinden bunalmanız gerekir. Aşkına inanmak istiyorsanız..

Ama eğer sizin gibi bir düzine kadınla ilgileniyorsa haliyle size az zaman kalacaktır. Erkeğin zamansızlığını affeden kadın olmayın, erkeğin zamansızlığını affettiğinizde aldatılmayı hak ettiğinizi düşünün. Çünkü erkeği ne ile paylaştığınızı bilmiyorsunuz.

Daha güzel bir kadın için değil, farklı bir kadın için!

Erkekler güzellikten de bıkabilirler, sadece farklı bir kadın daha isterler. Bu nedenle ne güzelliğinize güvenin, ne de çirkin olduğunuzu düşünerek bu benim kaderim diye düşünmeyin, çünkü karşınızdaki insan kadınları meta, araç görüyor. Saygı duymuyor. Meşgul olmasının başka bir açıklaması olamaz.