M yaka gelinlik modelleri 2016

M yaka gelinlik modelleri 2016

M yaka gelinlik modelleri

Gelinlik modelinin seçimi düğün öncesinde kadınlar için zorlu bir süreç olmaktadır. ancak bu süreçte yapılması gereken en önemli şey vücut tipinin belirlenmesidir. Özellikle fiziğine uygun gelinliği seçemeyen kadınlarda gelinlik ne kadar güzel olursa olsun üstlerinde hoş durmamaktadır. Kadınların çok tercih etiği modellerden biri de m yaka gelinlik modelleridir. Ancak bu modelleri seçerken de dikkat etmeniz gereken pek çok detay bulunmaktadır.

Straplez gelinlik modelleri:

Günümüzde straplez gelinlik modelleri arasında en popüler olanları genellikle m yaka olan modeller olmaktadır. ancak gelin adaylarının yanlış kullanımı nedeniyle hoş olmayan görüntülere sebebiyet vermektedir. Askısız m yaka gelinlikler özellikle çok büyük ve çok küçük göğüs ölçülerine sahip kadınlar tarafından tercih edilmemelidir. Ancak eğer kullanılacaksa bir askı veya düşük omuzlu şekilde kullanılabilir. Bunun dışında 2016 m yaka gelinlikler kadınlarda mükemmel bir görünüm sağlamaktadır. Farklı modellerle birleştirebileceğiniz bu gelinliklerde özellikle prenses model ve balık modeller çok sık kullanılmaktadır.

Gelinliğinizi seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

  • Büyük göğüs bedenine sahip kadınlar için; tercih edeceğiniz gelinlik eğer straplez olacaksa düz yakalı bir gelinlik olması sizin için daha doğru bir seçim olacaktır.
  • Basenleriniz veya kalça bölgenizde fazlalıklar varsa; prenses model gibi kabarık gelinlik modelleri sizin için daha uygun olacaktır.
  • Zarif görünümünüzle göz kamaştıracağınız straplez m yaka gelinlik modelleri ile siz de hayallerinizdeki gelin olabileceksiniz.