Kızlar Romeo Geliyor!

Kızlar Romeo Geliyor!

Shakespeare’in ölümsüz aşk öyküsü “Romeo e Giulietta” İstanbul’da

“Romeo e Giulietta” eşsiz müziği, etkileyici sözleri ve profesyonel oyuncularıyla, İstanbul’da bir kez daha izleyicileriyle buluşuyor. Daha önce de birçok kez sahnelenmiş olan oyun, 8 gösteri için yoğun istek üzerine tekrar Zorlu’da…

Romeo ve juliet, birbirleri için imkansız olan iki aşık. Onlar bu imkansızlığa rağmen birbirlerini sevmekten bir an olsun vazgeçmediler. Aşkın ölümü bile göze aldığını en iyi şekilde özetleyen bu öykü, “aşık olduğunda nelerden vazgeçebilirsin?” Soruna “Hayatımdan” diye cevap veriyor.

Shakespeare’in bu ölümsüz eserini bir kez de Zorlu’da izleyin. Aşkı iliklerinize kadar hissedeceksiniz.

David Zard’ın yapımcılığında, Giuliano Peparini’nin özgün rejisi, Gérard Presgurvic’in besteleri ve Vincenzo Incenzo’nun sözleri ile yeniden yorumlanan bu unutulmaz klasik hafta sonunuz için harika bir etkinlik olabilir.

İtalya Bayıldı!romeo-e-Guilietta

İtalya’da kısa sürede 400 bini aşkın izleyici tarafından ayakta alkışlanan ve 45 profesyonel sanatçının rol aldığı gösteri, kuşkusuz İstanbul’a da damgasını vuracak!

23 sahne değişimi ve 270’ten fazla kostümün kullanıldığı oyunun sahne arkasında 40 teknisyen, 6 kişilik iletişim ekibi ve 15 kişilik yapım ekibi görev yapıyor. Romeo e Giulietta 13 tır dolusu dekor, kostüm ve teknik donanımla İstanbul’da…

07 Kasım 2015’te Zorlu Performans Sanatları Merkezi Turkcell Sahnesi’nde

romeo ve juliet oyun

tiyatro romeo