Kız arkadaşlar çetesi!

Kız arkadaşlar çetesi!

Kızların her zaman birbirine ihtiyacı vardır. Eğer hayatınızda sizi gerçekten anladığını düşündüğünüz bir dostunuz varsa şanslısınız. Çünkü kadınlar asla tek başına karar alamaz. Her konuda sürekli olarak birbirlerine danışma ihtiyacı hissederler. Evli olduklarında dahi eşlerine ayırdıkları vakitten daha fazlasını kız arkadaşlarına ayırırlar. Yaşam kalitesi bir kadın için samimi kız arkadaş grubu ile artacaktır. Her şeyi konuşabileceği, kendisini hissettiği her hali ile anlatabileceği gerçek samimi dostlara ihtiyaç duyarlar.

Kadınlar gerçekten dost olabilir mi?

Erkeklerin daha iyi arkadaşlar olduğunu bir yerlerde hep okumuşsunuzdur, iddia ediyoruz kadınlar daha sıkı arkadaştırlar! Çünkü kadın kadının sırrını bilmez! Kadınlar zeki canlılardır, çok özel sırları ulu orta konuşmaz, dostun arkadaşın sınırlarını çizmeyi bilirler. Erkekler ise olur olmadık her şeyi konuştukları için dostlarından zarar görmeye meyillidirler. Oysa kadınalr gündelik telaşları, gündelik stresleri paylaşırlar, zaten dostun amacı da bu değil midir?

Kız çetesinin eline düşen yanar!

Sıkı bir kız grubu olan kadının karşısında olan bir erkek o gruptaki tüm kızlar tarafından incelenecektir. Bu nedenle böyle sağlam dostlukları olan kızlar, erkekler karşısında asla tek olmaz!

Olmamalıdır da..

Kadın, arkadaşlarından manevi destek alarak onların fikirlerine ve bakış açılarına güvenmek ister. Sıkı dostlar, gündelik kararlarda birbirlerine destek olurlar.