Kış Gelini Olmak İsteyeceksiniz!

Kış Gelini Olmak İsteyeceksiniz!

Kış Düğünü Yapmanın Avantajları

Ben sıcaklara gelemem, kışı da çok severim diyenlerdenseniz, kış düğünleriyle alakalı avantaj sağlayacak harika bir yazının içerisindesiniz.

Yazı arkamızda bırakıp, sonbahara da güle güle dememizin yakın olduğu şu günlerde düğün sezonunun hala tüm hızıyla devam ettiğini söylemek isterim. Düğün illa yaz aylarının vazgeçilmezidir diye bir kural yok. Üstelik bazı anlarda yaz düğünleri aşırı bunaltıcı olabiliyor. Sıcaktan dağılan saçlar, akan makyajlar hepsinden bir çırpıda kurtulabilirsiniz…

Düğünler söz konusu olduğunda, hep yazın yapılması gerekiyormuş gibi bir algı yaratılır. Bu yüzden olsa gerek, yaz düğünleri oldukça yüksek bütçelidir! Yani, yeni evlenecek bir çift için ekstra külfet… Kışın düğün mekânları epey uygun fiyatlara düşüyor. Eğer bir kır düğünü hayal etmiyorsanız, kış düğünlerine sıcak bakmanızı tavsiye ederiz.

Balayı İçin Harika Bir Zaman

Balayı fiyatlarına gelecek olursak, onlar da yaz aylarına oranla çok büyük bir düşüş yaşıyorlar. “Denize giremeyeceksek balayının ne anlamı var” demeyin. Kışın tatil yapmanın çok ayrı bir keyfi var. Yazın balayı için otele vereceğiniz parayla kışın çok rahat bir yurt dışı seyahati planlayabilirsiniz.

Düğününüz diğer düğünlerden farklı olsun istiyorsanız şayet, yine kış düğünü bu imdat çağrınıza yetişebilir. Kış düğünü için yapılabilecekler listesi gerçekten şaşılacak derece uzun. Bir mekânla anlaşıp, organizasyon konusunda da yardım aldığınız anda harika bir düğün sizi bekliyor olacak.

Eşsiz Fotoğraflar Yakalayabilirsiniz!

Düğün fotoğrafları işin en eğlenceli tarafı. Yağmur yağarsa, kar yağarsa diye düşünmeden özgürce çekinin fotoğraflarınızı. Bu konuda en önemli tavsiyemiz şu şekilde olacaktır. Düğün fotoğraflarınızı düğün günü değil, bir iki gün öncesinde çekinmenizdir. Stüdyo çekimine bağlı kalmak istemiyorsanız ve dış çekim istiyorsanız bu şekilde bir plan yapmanız harika olacaktır. Bunu saç makyaj provası şeklinde düşünebilirsiniz.

Kış mevsimi bazı yerlerde öyle eşsiz görünüyor ki, siz de kendinizi gelinliğiniz ve sevdiğiniz adamla birlikte o karelerin içinde hayal edin. Kış düğününe hayran olmak için bile hayal etmek yeterli…