Karizmatik erkekler zordur!

Karizmatik erkekler zordur!

Karizmatik erkekleri özel ve çekici yapan kendileriyle çok fazla ilgili, sizinle çok az ilgili olmaları.. Çünkü o’nlar meşgul insanlar.. Karizma nedir diye kendinize bir sorun, karizma kendi kendini özel hissettiğinde etrafa yaydığın enerjidir. Bazıları meşgullermiş gibi yapar, bakmıyormuş gibi yapar, sevmiyormuş gibi yapar. Aslında durum tam tersidir.

Ama karizmatik erkekler asla mış gibi yapmaz. Bunu bir şekilde hissedersiniz. Özel hobileri, özel zevkleri vardır. Mesela mutlaka evcil hayvanı vardır ve o’nunla geçirdiği zamanı bile kıskanmanıza neden olacak kadar ilgilidir.

Güçlü bir bağ kurarlar

Sizinle çok fazla zaman geçirmeleri gerekmez, kısa ve kaliteli vakit yeterlidir. Ama yine de çok eksik hissetmenize neden olur, çünkü size duygusunu tam olarak geçirebilmiştir.

Karizmatik erkekler neden zor?

Dikkatini çekmek zor, ilgisine sahip olmak bir o kadar zor. Çünkü sadece uyumlu olduğuna inandığında ve gerekli gördüğünde vaktini verecektir. Diğer erkekler gibi her zaman size yazmayacaktır, her zaman görüşemeyeceksinizdir. Ama yazdığında veya görüştüğünüzde bunun beklemeye değer olduğunu hissedersiniz.