Kahverengi Gözler Göz Farıyla Nasıl Daha Büyük Gösterilir?

Kahverengi Gözler Göz Farıyla Nasıl Daha Büyük Gösterilir?

Gözler ruha açılan penceredir derler, siz de kahverengi gözlerinizi daha da güzel göstermek için aşağıdaki yöntemleri kullanın!

Gözler çoğu insanın yeni tanıştığı birinde ilk fark ettiği yerdir. Kahverengi gözler güzellikleri ve genellikle tek bir renk içermemelerinden dolayı doğru göz farı kullanımıyla belirginleştirilip baş döndürücü hale getirilebilirler.

celebrity,makeup,penelopecruz,makeup,browneyes,browneyesmakeup-b9f1f5d0162b9a5e07bd8fc1d2d2085b_h

 

 

Gözlerin büyük görünmesi için dikkat çekmeleri gerekir. Gözleri vurgulamak için ilk yol, artık klasikleşmiş, renk şemasında göz renginizin tam tersine düşen rengi kullanmaktır. Ancak kahverengi gözler mor renk dışında bronz, kestane, yeşil ve çikolata rengi tonlarını da kullanabilecek kadar şanslılar.

Power-Purple

 

 

Şanslı olmalarına rağmen kahverengi gözlülerin de dikkat etmesi gereken şeyler var. Öncellikle cilt tonlarını bilmeliler. Cilt tonu sıcak ya da soğuk olabilir. Sizde hangisi olduğunu anlamak için bileğinizdeki damarların rengine bakın: eğer yeşil tonlar fazlaysa sıcak, mavi ya da mor tonlar fazlaysa soğuk bir cilt tonuna sahipsiniz.  Soğuk cilt tonlarına mor ve mürdüm tonları yakışırken, sıcak tonlara bronz ve toprak tonları yakışır. Yeşil tonlara gelince; içinde mavi tonları da olan yeşiller soğuk cilt tonu için, sarı tonları içerenlerse sıcak cilt tonu için idealdir.

Preparation+Victoria+Secret+Fashion+Show+ogoARQ25E9bl0e2b8cfb-7a94-4753-8aef-9f7ce6168192