Kadınlarda sistit nasıl tedavi edilmeli?

Kadınlarda sistit nasıl tedavi edilmeli?

Kaynamış bir bardak suyun içerisine bir tutam karabaş otu ile bir tutam melisa otu aynı anda atılır. 7 dakikadan sonra süzülür. Ilıdığında her gün akşam yemeğinden en erken iki saat sonra içilir. Bu uygulama ile sistik etkin şekilde tedavi edilmiş olacaktır. Sağlıklı seçimler yapmak, sağlıklı bir yaşama sahip olmak için önemlidir. Seçimlerinizi etkin alterantif tıp dahilinde gerçekleştirmelisiniz.

Sistit ciddi bir problemdir

Yaşam kalitenizi düşürür, bir saat içerisinde 3 kere tuvalete gitmek zorunda kalmak ciddi bir sorundur. Özel durumunuzdan dolayı çare arıyor olmanız gerekir. Her birimizin kadınsal nedenlerden dolayı çeşitli rahatsızlıklara sahip olduğu, farklı sağlık sorunları ile ciddi şekilde şikayetlere sahipsek beslenmeye dikkat etmek gerekiyor.

Sistit için kürün faydasını görürsünüz ancak idrarınızda aside neden olan ürünlerden uzak durmanız gerekir. Süt, peynir, domates, turşu, acı baharat bunlardan uzak durmanız gerekiyor.

Yaşamınıza kaliteyi davet edin

Sistiti olanlar beslenme konusunda da dikkatli davranarak her zaman için daha kaliteli bir yaşama sahip olmanın ayrıcalığını yaşayabilirler. Bilmeleri gerekir ki, sistit yanma hissi ile birlikte aynı zamanda idrar yolunda iltihabın da habercisidir. Ciddi bir rahatsızlıktır. Sürekli olarak tekrar eden kronikleşmiş sistit için beslenme alışkanlıklarınızı yeniden düzenlemeniz gerekecektir.

İyileşmek istiyorsanız kürle birlikte beslenme detaylarını da gerçekleştirin, daha kaliteli ve daha sağlıklı bir yaşam sahip olmanın ayrıcalığını yaşayın.