Kadınlar Hoşlandıklarını Nasıl Belli Eder?

Kadınlar Hoşlandıklarını Nasıl Belli Eder?

Kadınların Bir Erkekten Hoşlandıkları Nasıl Belli Olur?

Kadınlar, erkeklere göre hoşlandıklarını daha zor belli ediyorlar. Tabi istisnaları da unutmamak lazım. Tabi şöyle de bir faktör var ki, erkekler etkilendiklerini belli edemese de kadınlar daha duygusal bir yapıya sahip oldukları için duygularını dile getirebiliyorlar.

Bir kadının hoşlandığını anlamak için mimiklerine ve beden diline bakmak doğru olur. Beden dili bütün sırları açığa kavuşturacaktır.

Saçlarla Oynamak

Bir kadın saçlarıyla sürekli oynuyorsa ve elini kolunu nereye koyacağını bilemiyorsa yüksek ihtimal karşınızda heyecanlanıyordur. Elinin ayağının karışması sizden hoşlandığı anlamına gelebilir.kadın bakışları

Bakışlar

Bir kadın imalı bakışlar atıyorsa mutlaka imalı bakışlara dikkat etmelisiniz. İçinde çok farklı mesajlar barındırabilir. Yandan bakışlar atıyorsa mutlaka sizi etkiliyordur. Ya da siz bir şey anlatırken çok dikkatli bir şekilde sizinle ilgileniyor sizi dinliyorsa bu mesajlardan bir şeyler çıkartmalısınız.kadın ve erkek

Dokunmak

Hoşlanan bir kadın mutlaka temas halinde olmak isteyecektir. Yanlışlıkla elinize dokunmuş gibi yapabilir, gömleğinizi ceketinizi düzeltebilir ya da tokalaştığınızda daha samimi bir yaklaşım sergileyebilir. Bunlar illa ki cinsel dürtüler olacak diye bir şey de yok. Tamamen masumca yaklaşımlar da olabilir. İkisinin ayrımını iyi yapmak gerekir.

Kıskanmak

Kadınların ne kadar çok kıskanç olduklarını anlatmaya herhalde gerek yok. Kadınlar en çok da kıskançlıkla hoşlandıklarını belli etmeye çalışırlar. Gittiğiniz yerleri, beraber gezdiğiniz insanları, konuştuğunuz kişileri sürekli soruyorsa bir kadın, sizinle ilgileniyor demektir. İlgilerini karşılıksız bırakmayın ve bu soruları elinizin tersiyle itip kıskançlık krizlerine dönüştürmeyin.

Dudaklar

Bir kadın karşınızda sürekli gülümsüyorsa ve masumca bir tebessüm ediyorsa bu bakışlara dikkat edin. Aynı zamanda bir kadının cinsel isteğini de dudaklarından anlayabilirsiniz. Dudaklar aralık ve imalı ise bu erkek için çok tahrik edici olabilir.