Kadın ve seks

Kadın ve seks

Kadın ve seks

Zaman ne kadar gelişirse gelişsin kadının içinde bulunduğu durum,ülke ve büyütülme şekilde bu olaya bakış açısını son derece doğru ya da son derece yanlış şekilde şekillendirebiliyor.

Artık zamanın ve teknolojinin son derece ilerlemesiyle her kesin merak ettiği her şeye anında ulaşabilme imkanı varken artık bazı şeyleri görmek ve incelemek tabu değilken yine de yetiştirlime şartlarından dolayı kadının bunu uygulama imkanı ya da isteği olmayabiliyor.

Öğrenme şekli önemli

Kadınların seksi yazılı kaynaklardan ya da görsel olarak içersinde duygu içermeyen kaynaklardan görmesi ve öğrenmeye çalışması ya da filmlerdeki aşk filmlerindeki kadar basit olduğunu düşünmesi zararlı bir durum.

Zamanı gelince karşılıklı olarak güvene dayalı ilişkilerde zamanı gelince yaşanabilecek bir durum olan sekse kadın dergisi testlerinin ya da nasıl iyi olunur yatakta yapılması gerekenler şeklindeki makaleleri okumanın belirgin bir yararı yok.

Bu yüzden tamamen kişinin kendisi  olup içinden geldiği şekilde davranması ve nasıl yaşıyorsa bunu da normal bir şey olduğu gibi yaşaması gerekli.