İtici kadın tipi

İtici kadın tipi

Erkeklerin gözünde itici duruma düşmemek için öncelikle davranışlarınızın nasıl algılandığını fark etmeniz gerekir. Eğer sakız çiğniyorken, tırnaklarınızı yiyorken nasıl gördündüğünüzü düşünmüyorsanz son derece itici, son derece kötü bir görünüme sahip olduğunuzu fark etmelisiniz. Çünkü kadına her zaman asil durmak, nazik ve kibar davranışlar sergilemek yakışır. Sosyalleşirken tüm davranışlarınıza dikkat etmek adabınızın da bir göstergesidir.

Kadınlar için fark etmez gözüyle bakılıyor ama önemli!

Bir kadının fark edilmesi gerekir, asil davranışı ile. Fakat bazı kadınlar gür kahkahası veya ağır parfümü ile fark ediliyor. Sakız çiğnemek, tırnak yemek vs gibi alışkanlıklar ise cabası. Eğer asil davranışlarınızla fark edilmeyi ve gerçek bir hanımefendi olmayı amaçlıyorsanız kesinlikle bu tür davranışlar sergilememelisiniz.

İtici olmayın, çekici olun!

Davranışlarınız kadar karakteriniz, konuşmalarınız sizi nasıl algılamalarını istiyorsanız bunu sağlamanız için önemlidir. Davranışlarınızı sergilerken nasıl algılanacağınızı düşünerek davranmanız gerekir. Kadına yakışan da budur.