İnternette onedio türü siteler

İnternette onedio türü siteler

Onedio

Onedio birkaç sene önce hayatımıza giren,amerikalıların Buzzfeed ve benzeri sitelerle daha önceki senelerden beri kullandığı bir nevi bilgilere ulaşma ve bu bilgilere eğlenceli bir yolla sahip olmak üzerine kurulmuş bir internet sitesi.

Açıldığı ilk günden beri kullanıcı sayısı giderek katlanan onedio neredeyse tüm türk internet kullanıcısının o siteye ait komik ya da daha farklı bilgiler içeren haberleri paylaştığı bir kaynak haline geldi.

İnternette test siteniz!

Hepimiz en az bir kere onedio kaynaklı bir haberi ya da eğlenceli bir videoyu ya da en azından komik fotoğrafların alt alta sıralandığı sonunda da insanların o eğlenceli videoya ya da eğlenceli resimlere, komik resimlere ya da gündemi ilgilendiren haberlere verdikleri cevapları yaptıkları yorumları görmüşüzdür.

Onedio her geçen gün dünyada gelişen ve süregelen olaylarla beraber kendilerine yayınlayacak kaynak bulmakta zorlanmadan yüzümüzü güldürmeye ya da kaçırdığımız konulara ortak olmamızı sağlamaya devam ediyor.

Ayrıca her şeyden haberimiz olması için onedio yu twitter üzerinden takip edip konudan hiçbir zaman kopmamamız da da yarar var.