İdeal koca!

İdeal koca!

Erkekleri analiz ederken ideal kocanın nasıl olması gerektiğine karar vermeli, çünkü hayatınızı nasıl bir erkekle birlikt geçireceğinizi bilmeniz gerekiyor. Eğer nasıl bir erkek istediğinizi bilmiyorsanız, istediğiniz erkeği bulduğunuzda bunu fark edemezsiniz. Karşınıza nasıl bir profil çıkmalı, sizi nasıl bir erkek mutlu edebilir?

Baskıdan hoşlanmayan biriyseniz, yönetilmeyi sevmiyorsanız karşınızda özgüvenli biri olmalıdır. Size karşı baskı uygulamayan, sizi rahat bırakması gerektiğini bilen, sıkmayan. Aynı zamanda mesleki anlamda doyuma ulaşmış biri ile mutlu olabilirim diyorsanız, iş stresini eve taşımayacak olan ve size yansıtmayacak olan birini tercih etmelisiniz. Erkeklerin aynı zamanda ev işlerine yardımcı olması da onları ideal birer koca yapar!

İdeal kocanızın profilini netleştirin!

Ne istediğinizi bilmenin ötesinde ne ile mutlu olacağınızı bilmeniz önemli. Maddi ve manevi olarak mutlu olabileceğinize inandığınız erkekle bir arada olmalısınız. Sizi mutsuz eden erkeğin geleceğinizi karartacağını bilmelisiniz. Erkekler değişmez, erkeklerin değişmesini beklemek son derece anlamsızdır.

Değişen erkek güven vermez, güven veren erkek mutlu eder!

Hayatınız seçimlerinizden ibarettir, seçimlerinizi doğru yönlendirin, hayatınızı inşa edin.