Huzurlu Tasarımın Adı: Wooden!

Huzurlu Tasarımın Adı: Wooden!

Bu Tasarım Ruhunuza İyi Gelecek

Artık ev dekorasyonu denildiğinde gözümüzün önünde sade bir yaşam tarzı canlanıyor. Çok fazla eşya ile boğulmamış, ferah bir tasarım…

Bomboş bir ev de istemem açıkçası, sıcak ve samimi bir ev arayışındayım diyenler için de, Wooden tarzı imdada yetişiyor.

Özellikle evleri küçük olanlar için oldukça samimi bir görünüm yakalayan Wooden, göz attıktan sonra vazgeçemeyeceğiniz bir tasarım.

Wooden Stili evim için uygun mu?

Wooden tarzı genel olarak ağaçlardan tasarlanmış bir dekorasyon sunuyor bizlere.

Küçük evler için uygun bir seçim olabilir. Wooden stilinin daha çok dağ evleri için ideal olduğunu da söyleyebiliriz.

Evinizde bir çatı katı buluyorsa şayet, wooden stili o kata çok ama çok yakışacaktır.

Doğa ile iç içe

Ahşabın ağırlıklı olarak kullanılması, ağaç gövdelerinden dizayn edilmiş tasarımlar, doğayla birebir uyum içinde olmanızı sağlar. Kullanacağınız aksesuarlarla birlikte harika bir doğa eve sahip olabilirsiniz. Komşularınız her akşam kahveye gelirlerse hiç şaşırmayın!

Modernize edilmiş bir wooden tarzı sizin tercihiniz!

Bu tarzı evinize uygularken eskiyi ve yeniyi bir arada modernize edebilirsiniz. Modern olan şeylerin yanında vintage ürünlere de yer verirseniz harika bir atmosfer yakalayabilirsiniz.

Işıklandırma sistemi tasarımla bütünlük taşımalı!

Tepeden gelen bir aydınlatma yerine, ayaklı aydınlatmaları tercih edebilirsiniz. Hem doğal bir görünüm sağlarsınız hem de çok uyumlu bir atmosfer yakalarsınız. Etrafta uygun yerlere yerleştireceğiniz küçük lambalar da tamamlayıcı birer unsur olabilir.

Wooden tarzı konusunda daha fazla bilgi edinmek isterseniz, Dağ evinde gibi hissedin başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.