Her Zaman En Şık Ben Olmalıyım!

Her Zaman En Şık Ben Olmalıyım!

Tak Takıştır

Onlar vazgeçilmezimiz! Kullanmadığımız zamanlarda ne kadar da yarım kalıyoruz öyle değil mi? Kıyafetlerimizi ön plana çıkarıp, bizi bir anda daha şık yapıyorlar. Kimimiz kolye tercih ederiz, kimimiz yüzük, kimimiz küpe… Kimilerimiz de hepsini bir arada kullanmayı severiz.

en şık ben olmalıyımTakıları nasıl kullanmalıyım?

  • Öncelikle takılarınızı alırken, çok parlak metalleri değil, biraz daha koyu renkte olanları tercih etmelisiniz. Nedeni koyu renkli metallerin daha şık ve ağır görünmesidir.
  • Plastik görünen taşlar bir numaralı düşmanınız olsun! Hem ucuz hem de yapay bir görüntüye sahip oldukları için tercih etmemeye özen gösterin. Onun yerine doğal taş ve ya doğal görünümlü taş tercih edebilirsiniz.Tercihiniz parıltıdan ve gösterişten yana ise, doğal taş gibi görünen abartılı takılar çokça mevcut.
  • Bakır, nikel ya da altın renginde kaplanmış takılar cildinizde yeşil bir renk bırakır. Takılarınızı seçerken buna özellikle dikkat edin. Eğer böyle takılarınız varsa, cildinize temas eden bölgelerine şeffaf bir oje sürebilirsiniz.
  • Ağır ve asil görünen takılar sizi her zaman çok daha şık gösterir. Takı alışverişiniz esnasında satın alacağınız takıları “eğer bir küpe değilse” mutlaka deneyin ve nasıl göründüklerine dikkat edin. Bazen takılar üzerimizde askılarda göründüğü gibi durmayabiliyor.
  • Geometrik şekilli kolyeler çok hoş bir görüntü verebilir. Bir de vintage veya etnik tarz veren takılar tercih etmekte fayda var.