Haydi Giyelim!

Haydi Giyelim!

Nasıl da Özlemişim!

Kabanların saklandığı yerden çıkmasına çok az kaldı. Hatta bazılarımız çoktan çıkarmış bile olabilir. Havalar şu ara oldukça iyi gidiyor. Sert rüzgârlar kapıya dayandığında ise, size kabanlar konusunda güzel fikirler sunabilecek bu yazıyı şöyle bir kenarda tutmanızı tavsiye ediyoruz.

Herkesin kıyafet kombinleme konusunda az çok bilgisi var. Ne, ne ile kombin edilirse daha güzel görünür? Hangi renkleri kombin içerisinde kullanmalıyım vs… peki hiç kaban kombinleme konusunu düşündünüz mü?

“Hangi tip kaban, hangi kıyafetlerin üzerinde çok hoş durur?” diye düşündük ve bu yazıyı oluşturmaya karar verdik.

Yağmurlu bir günde…

Diyelim ki yağmurlu bir güne uyandınız. Hiç üzülmeyin. Bazen yağmurlu günler kadınlara ayrı bir çekicilik katabilir. “Yağmur yağıyor, çok soğuk olur bugün” mantığıyla hareket etmeyin sakın! Eğer hava yumuşaksa ve sert rüzgârlar yoksa kazak tercih etmemenizi öneririm. Kabanınızla beraber kazak sizi aşırı bunaltabilir. Bu nedenle kazaklara bir kenara itin. Skinny bir jeanle, beyaz bir gömlek kombini sizce de harika olmaz mı? Üstelik bu kombinin size şöyle bir artısı var; üzerinize istediğiniz kesim ve renkteki bir kabanı rahatlıkla giyebilirsiniz. Abartı aksesuarlardan kaçının!

En kolay renk kombinleri

Hiç şüphesiz en romantik renkler olan, pastel renkler!

Krem, beyaz, bej, gri veya siyah ile kombin yapacağınız pembe, mavi, yeşil, turuncu harika görünmenizi sağlayacaktır. Bu renk kombinlerin üzerine yine pastel tonlardan bir kaban tercih edebilirsiniz.

Aksesuar ve kaban bütünlüğü

Jeanlerle uyum içerisinde olan belden bağlamalı bir kaban modeli, her zaman çok şık bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Üzerine kabanınızla beraber kullanabileceğiniz bir şal atabilir ve zaten şık olan görünümünüzü daha da iyi bir hale getirebilirsiniz.

Şemsiye seçiminize dikkat edin. Renkler kaban kombininizle bir bütünlük sağlarsa her daim daha dikkat çekici olursunuz.

2015‐2016 Sonbahar‐Kış palto modelleri için galerimize göz atabilirsiniz…