Güzellik kraliçeleri bile aldatılıyor!

Güzellik kraliçeleri bile aldatılıyor!

Erkeklerin kimleri aldatmayacağına henüz bir cevap bulunamadı çünkü erkekler aldatma konusunda mükemmeller! Güzellik de bir kıstas değil, aşk da. Çünkü erkek sadece çok kadın arıyor, bir kadınla mutlu olmayı başaramıyor. Egolarını tatmin etmek için bir kadın yeterli gelmiyor. Güzelliğiniz de çirkinliğiniz de erkeğin size sadık olmasında bir etken değil. Bu özellik erkeğin hamurunda varsa ve size karşı hisleri gerçek anlamda tüm benliğinde yaşıyorsa sizi düşünüyorsa bu durumu yaşatmayacaktır.

Bazı erkeklerin elinde olmuyor mu?

Tabiki böyle bir durum söz konusu bile olamaz. Tatile gittiğinizde hatta balayındayken bile sizi aldatabilir, sizinleyken dahi sizi aldatabilir. Erkeğin cinselliğe çok meraklı olması ve kendisini bu konuda perçinlemesi buna nedendir.

Erkeklerin kadınlara bakışı da bu noktada önemlidir, kadınlara genel olarak saygısı olmayan bir erkeğin size karşı sadakat konusunda hassas olmayacağın tahmin etmek zor olmasa gerek..

Kraliçe dahi seçilseniz, eğer o erkek sizinle yetinmiyorsa yetinmeyecektir. Size karşı kendini masum gösterebilir, baştan çıkarıldığını dahi iddia edebilir, fakat gerçekler farklıdır.

Erkek erkektir, güzelliğinize güvenmeyin.