Güzellik iksiriniz: Yeşil Elma

Güzellik iksiriniz: Yeşil Elma

Güzelliğine düşkün kadınlarn öncelikle her gün bir tane yeşil elma yemesi gerekiyor. Çünkü genç ve güzel kalmanın sırlarından biri de elmadır. Özellikle yeşil elmanın kalp ve damar sağlığını koruduğunu, cildinizin kırışmamasını engellediğini bilmelisiniz. Formda kalmak için de yeşil elmanın metabolizmanızı güçlendiren bir yönü olduğunu ve kilo verme konusunda gayet işe yarar bir meyve olduğunu bilmeli, her gün tüketmeye gayret etmelisiniz. Aynı zamanda tok tutan da bir meyve olarak ideal kilonuza ulaşmak veya formda kalmak için elmayı hayatınızdan eksik etmemelisiniz.

Kendine güvenen kadın, sağlıklı beslenen kadındır!

Sağlıklı olmak için yeme içme düzeninize son derece dikkat etmeniz gerekir. Sağlıkla beslenen bir kadın öncelikle yeşil elma başta olmak üzere beslenmesinde meyvelere ağırlık vermelidir. Özgüven, kendinizle olan bağınızdır. Bu bağı güçlendirmek için öncelikle hayatınızda dah amutlu olma şansını elde edebilirsiniz. Kaliteli bir yaşama sahip olmak öncelikle meyve ağırlıklı beslenmek gerekir.

Yeşil elma, ilerleyen yaşlarda çok daha önemli bir besindir. Tansiyon dengeleme özelliği, şekeri dengeleme özelliği ile tercih edilmelidir.