Güzelliğinize zeytinyağı dopingi!

Güzelliğinize zeytinyağı dopingi!

Güzelliğine güvenen kadınların zeytinyağını kullanmayı ihmal etmediğini biliyor musunuz? Herkes güzellik sırlarını açıklamıyor, kadınlar dünyası ekibi olarak sizlere doğal güzelliğin sırlarını vermeye devam ediyoruz. En yakın arkadaşınızın dahi size söylemeyeceği güzellik sırlarını burada bulmaya devam edeceksiniz. Zeytinyağı, olmazsa olmazınız olmalı!

Zeytinyağı sadece gıda değildir, mükemmel bir güzellik ürünüdür!

Saçlarınız ve cildiniz için doğrudan kullanabilirsinzi. Saçlarınızn daha yumuşak ve canlı olması, saç bakımınıza özen göstermenizle mümkündür.  Saçlarınızda kullanmak için öncelikle ıslak, nemli, sıcak bir havluya ihtiyacınız var. Saçlarınızın da nemli olması gerekiyor. Saf zeytinyağını saç uçlarınız dahil olmak üzere tüm saç derinize masajla uygulayın. Sıcak nemli havluyu sarın ve yarım saat bekleyin. Sonrsında ise yine nemlendirici özelliği olan şampuan kullanarak yıkayın. Haftada iki gün bu bakımı yapın, saçlarınızın nasıl parladığını ve yumuşacık olduğunu göreceksiniz.

Cildiniz için direkt uygulayabilirsiniz!

Göz çevreniz ve dudak çevreniz hariç olmak üzere saf zeytinyağını doğrudan uygulayabilirsiniz. Cildinizin gözeneklerinin açık olduğundan emin olmanız gerekiyor. Zeytinyağını pamuk yardımı ile yüzünüze uygulayabilirsiniz. Önerimiz, zeytinyağı içerisine bir kapsül e vitamini ekleyin bu şekilde özellikle kış döneminde uygulayabilirsiniz.