Güneş kanser yapar mı?

Güneş kanser yapar mı?

Güneşe karşı korunmayı bilmelisiniz, ozon tabakasının delinmesi güneşin zararlı ışınları ile insanlara zarar vemesini kolaylaştırdı. Bu nedenle güneşe çıkarken esktra dikkatli olmak gerekiyor. Güneşin zararlı etkileri ile mücadele etmenin sadece güneşe çıkarken dikkat etmeniz gereken bir konu olmadığını,  her zaman dikkat gerektiren önemli bir konu olduğunu bilmelisiniz. Örneğin, E vitamini ve C vitamini, bolsu, protein alımına dikkat etmeniz cildinizin daha güçlü olmasını sağlayacaktır.

Kanser hayat kalitesini düşürür, standartlarınızı zorlar

Hayat standartlarınızı yüksek tutmak için sağlığınızı korumak zorundasınız. Sağlık, hayattan keyif almanızı kolaylaştıran en önemli değerdir. Bunun farkında olmanız gerekir. Güneşin zararlarından uzak duracağınız bir yaz geçirmek için sadece güneş kremlerinin yeterli olmadığını bilerek hareket etmeniz önemli. Eğer güneşe karşı nasıl davranmanız gerektiğini biliyorsanız, güneşin kanser etkisinden uzak kalmayı da başarırsınız.

Güneş kremini yaz döneminde akşamları da kullanmanız gerekir. Çünkü güneşin yanısma ışıkları yaz akşamlarında cildinzie nüfuz etmeye devam eder.