Güneş gözlüğünde son trend retro!

Güneş gözlüğünde son trend retro!

Yaza yeni girdik fakar son bahar trendlerini konuşmaya başladık bile. Bildiğiniz üzere güneş gözlüklerini artık her mevsim kullanıyoruz. Retro ise son iki yıldır en popüler modeller arasında yer alıyor. Özellikle sokak modasında retro tarzı çok tutuyor. Tarzını korumayı seven kadınlar için güneş gözlükleri de son derece önemli bir seçim oluşturıyor. Gözlük seçiminde siyah, mor camlar her yıl olduğu gibi 2016-2017 yılları için de ön planda.

Tarzınız gözlüğünüzdür!

Gözlük seçiminde yüz tipiniz önemlidir, seçiminiz sizi genç de gösterebilir yaşlı da. Bu yüzden kadınlar için güneş gözlüğü asla es geçilmemesi üzerinde durulması gereken bir alternatiftir. İdeal gözlüğünüzü mutlaka deneyerek satın almalısınız.

İntenrette indirim kapmanyaları güneş gözlüğü almak için uygun mu?

Hayır tabiki. Çünkü deneme şansınız yok. Çerçeveyi şeklen görüyorsunuz, boyutları konusunda bir fikriniz yok. Yüzünüze gidip gitmeyeceğini de bilemezsiniz. Modellerin üzerinde görüp beğeniyor olmanız o gözlüğün size uygun olduğunu göstermez. Çünkü modelleri gözlüğe göre seçiyorlar. Son derece aldatıcı resimler ortaya çıkıyor.