Göz makyajında en iyisi

Göz makyajında en iyisi

Gözlerinizn can alıcı ifadeye sahip olması için öncelikl gölgeli makyaj sırlarını göz hatlarınızı kusursuzlaştırmak için kullanmalısınız. Manalı bakışlar öncelikle rimelinizi doğru kullanmanızla mümkündür. Kirpik eklemek yerine rimelden hemen sonra kirpik kıvırıcı kullanmanızı öneriyoruz. Gözlerinizde eşsiz bakışlar ortaya çıkarmak istiyorsanız kaş yapınızın da bu bakışlarda önemli bir rolü olduğunu kabul etmelisiniz.

Kaşlarınız gözlerinizin bitiminden itibarne paralel bir çizgi ile doğru hizada olmalı

Göz ve kaş yapınız için uygun simetri aldığınızda bakışlarınızın manası artacaktır. İranlı kadınların dikkat ettiği göz makyajı, onların dikkat ettiği detaylara dikkat ederek sizin de başarılı olacağınız gerçeğini gösterebilir. Çünkü göz yapınız nasıl olursa olsun istediğiniz manayı gözlerinizde kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

Gri, kahve tonlarını göz çizginizin belirginleşmesinde kullanabilirsiniz. Tahmin edilenin aksine göz kalemi ile değil, far ile göz çevrenizde gölgelendirme yapabilirsiniz.

Sizler için seçtiğimiz haber resmimizde yer alan göz makyajını far kullanarak ve bahsettiğimiz kirpik kıvırma ve kaş detayları il kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Belirgin dudaklar içinse mutlaka ruj kullanmadan önce tüm dudaklarınızı pudralayın, mat veya parlak rujunuzu bu uygulamadan sonra kullanın.