Gölgeli Saç Modelleri

Gölgeli Saç Modelleri

Gölgeli Saç Modelleri

Röflenin başka şekli olan gölgeli saç modelleri saçlarımızın arasında bir iki ton daha açık bir renkle ışıltı kazandırmaktır. 2015 saç trendlerinden birisi de hiç şüphesiz ki bu saçlardır. Günümüzde koyudan açığa, açıktan koyuya doğru gölgelerin olduğu saç modelleri doğal görünümlüdür ve saça ışıltı katar. Saçlarınızdan sıkılmışsanız sizde farklı bir görünüm elde etmek istiyorsanız, düz renkler yerine geçişli tonları seviyorsanız, bu saç modeli tam sizin için seçilmiştir. En çok tercih edileni sarı gölgeli saç modelidir,  özellikle küt ve simetrik kesilmiş saçlarda kendini ön plana çıkarır.

Kahve ve sarı tonlarda en güzel rengi yakaladığınız gibi kızıl tonlarda da yaptırılabilir.

Gölgede en önemli olan saçınızın rengiyle gölgenizin renk tonlarını tutturmaktır. Her saç modelinde bu işlemi uygulayabilirsiniz.  Bu yönüyle son derece kullanışlı ve her saça değişiklik katacak bir model, eğer sarışın bir bayansanız ya da saçlarınızı sarıya boyatıp birde üstüne değişiklik yapmak istiyorsanız kesinlikle bu saç modelini denemelisiniz, daha koyu yani kahverenginin tonlarından birine sahip saç renginiz var ise bu işlem aynı şekilde size de hoş duracaktır.

Beğendiğiniz modelleri kullanmadan önce kendinize gidip gitmeyeceğini, tarzınıza uygun olup olmadığını kontrol etmelisiniz.