Gerçek aşkı aramaktan vazgeçmeyin!

Gerçek aşkı aramaktan vazgeçmeyin!

Tebessüm etmeye ne dersiniz?

Hayatınızın bir anlamı olduğunu sadece aşık olduğunuzda hissedersiniz. Bu his, dünyanın daha renkli, daha heyecanlı olduğunu görmenizle ilgilidir. Çünkü insanın amacı yaşamda mutlu olmak ve mutlu etmektir. Aşık olmak, aşık olunmak yaşam kalitenizi yükselten ve yaşamınızda değer katan bir durumdur. Bu hissi yaşıyor olmanız kısa bir süre için dahi olsa tüm yaşamınızı tebessümle geçirmenize neden olacak kadar güçlüdür.

Aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız?

Düşüncelerinizde sürekli yer alıyorsa, her zaman aklınızda ise ve iç sesiniz sürekli o’nunla konuşuyorsa aşıksınız demektir. Her hali hoşunuza gidiyor kusursuz olduğunu düşünüyorsanz ciddi ciddi seviyorsunuzdur. Bu nedenle aşkın gözü kördür derler, çok da doğru.

Kendinizi aşka kaptırmamalı, zarar görmemeyi başarmalısınız!

Aşık olmanın size ne gibi zararı olabilir demeyin, aşık olmak maddi ve manevi zor bir süreçle de eşleşebilir. Karşınızdaki insanın sizden çıkar menfaat ilişkisi gütmediğinden bir şekilde emin olmayı denemek zorundasınız. Tebessüm etmenin size ağır mal olmasını engellemek için yakın arkadaşlarınızın ilişkiniz hakkındaki samimi yorumlarını mutlaka ciddiye almalısınız.

Size değer veren insanların mantığına güvenmelisiniz.