Evliyken beni eve çağırdı benden bebek aldırdı…’ Dahası da var!

Evliyken beni eve çağırdı benden bebek aldırdı…’ Dahası da var!

İzdivaç programları kaldırılmadan önce reyting rekorları kıran programlardı. Gelin ve damat adayları günlerce konuşulur, her yaptıkları hareketle dikkatleri çekerdi. İzdivaç programları yayından kaldırıldı herkes onların ne yaptıkları merak eder oldu. İzdivaç programlarına damga vuran bazı damat adayları neler yapıyorlar? Gelin birlikte bakalım. Birkan Key /
Geçen haftalarda Adana merkezli 14 ilde internet üzerinden site kurup 700 kadına fuhuş yaptırdıkları iddiasıyla gözaltına alınan 20 zanlı arasında bulunan Zuhal Topal’ın evlendirme programındaki damat adayı Birkan Key’e talip olan bir kadının da eskort olduğu ortaya çıktı.

Adana’da düzenlenen fuhuş operasyonunda gözaltına alındıktan sonra serbest kalan damat adayı Birkan Key, günler sonra suskunluğunu bozdu.

Sosyal medya hesabından bir video yayınlayarak hakkındaki suçlamalara cevap veren damat adayı, “Günlerdir rahatsızlığımdan dolayı açıklama yapamadım. Videoda da söylediğim gibi benim çıkan haberlerle asla bir ilgim yoktur.

Olsaydı zaten şu an olduğum yer dışarısı olmazdı. Hakkımda yapılan haberlerin hiçbir şekilde doğruluğu yoktur. İfademde de söylediğim gibi iyi niyetin suistimali söz konusudur” dedi.

Birkan’ın daha önce Sevgi ile yatak görüntüleri ortaya çıkmıştı.

Ahmet Şükrü Naiboğlu
Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın izdivaç programına katılan 58 yaşındaki Ahmet Şükrü Naiboğlu’nun 120 bin liralık maddi gelirini duyanlar, kulaklarına inanamadı.

‘PARA YEMESİNİ BİLSİN’
Evleneceksen Gel’de taliplerini bekleyen Ahmet Şükrü Naiboğlu’nun Seda Sayan’ın nasıl bir aday istiyorsunuz sorusuna “para yemesini bilsin” cevabını vermesi ise stüdyodakileri güldürdü.

Korcan Cinemre
Zuhal Topal’ın evlilik programında Selin’e talip olan Korcan Cinemre stüdyoya ilk girdiği andan itibaren rahat bir insan olduğunun sinyalini verdi. İşte Korcan ve Selin’in unutulmaz konuşmaları…

– Genç kardeşime bir şey sorabilir miyim?
– Sor abi!
– Dürüstçe cevap verecek misin kardeşim?
– Hayır!
– İyi o zaman sormuyorum.

– Sesin sanki biraz kısık geliyo ya.
– Biraz mesafeli konuşursak sevinirim.
– Mesafe var zaten ya, paravan var.
– Açmayalım ya çok ukala.
– Sen biraz rahat mısın?
– Koltuk kadar değil.
-Evleniyoruz di mi burda sonuçta?
– Hayattan ders almadıysan hiçbir doğruyu başaramazsın zaten.
– Belki doğru derse girmemişimdir he?
– Abim evlendi onu kıskanıyorum.
– Neden?
–Evlendi işte yaa. Ev aldı.
-Ya ben Selin’i hiç takip etmedim açıkçası, fırsatım da vardı aslında ama izlemedim yani.

Daha önce de Çarkıfelek, En Zayıf Halka, Aşka Gel, Kelime Oyunu gibi birçok programa katılan Korcan Cinemre her programda biraz farklı bir kimliğe bürünüyor. Bazen askerden yeni dönmüş birini bazen de üniversite öğrencisi birini canlandırabiliyor. Öte yandan Korcan Cinemre’nin EkşiSözlük’te aktif bir yazar olduğu da ortaya çıktı.

Burak
Esra Erol’un sunumuyla ekrana gelen evlilik programına, damat adaylarından Burak’ın itirafları damgasını vurdu.

‘EŞİ BENİ EVE DAVET ETTİ’
Sunucu Esra Erol’un sorularını yanıtlayan Burak, “O zamanlar bizim bir Facebook grubumuz vardı. Kendisiyle orada tanıştık. Evli olduğunu biliyordum. Beni memleketi Bartın’a çağırdı. Telefonda eşiyle da konuştum, ‘kardeş gel buyur, gelebilirsin’ dedi. Ben de gittim. ‘Abi’ diyordu bana, arkadaşı olarak tanıştırdı. Gece onlarda kaldım. Bir gün kaldım, ertesi gün döndüm. 5-6 ay arkadaş kaldık, sosyal medya üzerinden görüştük” şeklinde konuştu.

Söz konusu olaydan sonra 2-3 yıl görüşmediklerini belirten damat adayı, “2-3 yıl yonra Facebook’tan beni buldu. ‘Ankara’dayım gel görüşelim’ dedi. Benim de hayatımda kimse yoktu. Eşinden de ayrılmıştı. 2013 yılıydı. Aramızda bir şey oldu. İstanbul’a döndüm. Bir ay sonra tekrar beni aradı, ‘Hamileydim ama çocuğu aldırdım’ dedi. Ben de haliyle çıkıştım. ‘Ne halin varsa gör’ dedim” ifadelerini kullandı.

Timuçin Fırat Kaşıkçıoğlu
Daha önce katıldığı evlilik programında kamerayı görünce dayanamayıp gülmesiyle fenomen olan 24 yaşındaki Timuçin Fırat Kaşıkçıoğlu’nun ikinci defa katıldığı evlilik programında talip olduğu gelin adayı Selin’i hamile bıraktı. amat adayı Fırat, Selin’e ve bebeğine sahip çıkacağını söylemişti ancak ne oldu bilmiyoruz. Çünkü ikisi de kayıplara karıştı.
Eser West
Eser West’i Kısmetse Olur programından tanıyoruz. Eser West ile Cansel Çördük inişli çıkışlı bir aşk yaşıyordu. Hatta ikili yarışmanın birincisi bile oldu ancak evlenmek istemedikleri için birinciliği kabul etmediler.
Çiftin ilişkisi yarışmadan sonra da devam etti. Sonra Eser West Survivor’a katıldı ve oradaki açlık şartlarına daha fazla dayanamayıp geri döndü. Geri döndüğünde de Cansel ile ayrıldı.

Kaan Güvenilir
Evleneceksen Gel programından tanıdığımız damata adayı amacına ulaştı ve dizide oyuncu oldu.
Evleneceksen Gel’de Solmaz Çiros’la aşk yaşayan Kaan Güvenilir program bitince de Solmaz ile aşk yaşamaya devam etti.
kili bir süre sonra TV8’de yayınlanan Aşk-ı Roman dizisinde başrol oyuncusu olarak karşımıza çıktı.
Apaçi damat adayı Mustafa
Show TV’de Seda Sayan ile Uğur Arslan’ın sunduğu ‘Evleneceksen Gel’ programında yaptığı Apaçi dansıyla tanınan damat adayı Mustafa, kapkaçtan yakalanıp gözaltına alındı!

‘BİR AN ÖNCE EVLENMEM LAZIM DİYORDU’
”Bir an önce evlenmem lazım” sözleriyle ve apaçi dansıyla gündeme gelen Mustafa, Bağcılar’daki evinde gözaltına alındı.

Caner Toygar
2000’li yıllarda ekranlara gelen ‘Benimle Evlenir misin’ in favori damat adayı Caner Toygar Tülin Koca ile aşk yaşıyordu.
Caner Toygar canlı yayında sinir krizi geçirip kafasında bardak kırması hakkında şu sözleri söyledi: “Keşke o bardak mevzusu yaşanmasaydı. Yarışmadan çıktığımda psikolojim iyi değildi. O görüntüleri izlemiyorum.”

Caner Esra Erol’un evlilik programında da Berke ile evlendi. Çift evlendikten kısa bir süre sonra kavga etti. Berke önce Caner’in kendisine şiddet uyguladığını söyledi. Caner bu iddiaları yalanlayıp, ‘kendimi öldürmek istiyorum’ deyince Berke ‘şiddet yok’ dedi ve Caner’le barıştı.

Ancak bu barışma dönemi de uzun sürmedi. Çift tekrar ayrıldı. Berke yine şiddet gördüğünü iddia ederek boşanma davası açtı ve Caner hakkında uzaklaştıma kararı çıkarttı.