Evlenmeyi düşünmeyen erkekler

Evlenmeyi düşünmeyen erkekler

Sevgilim evlenmeyi düşünmüyor!

Çapkın erkekler evlenmek istemez diye bir kural yok, aksine çapkın erkekler evlenecek olan erkeklerdir. Çünkü asla yalnız kalmaya tahammül edemezler. Asıl evlenmekten kaçan erkekler kadınlarla bir yaşamın mümkün olmayacağına inanacak kadar yalnızlığı seven ya da kadınlardan son derece çekinen tiplerdir.

Her sevgilisi ile mutlaka evlilik hayalleri kuran kadın, karşısında evlilikten korkan bir erkek gördüğünde öncelikle evliliği çok fazla dile getirmemesi gerektiğini bilmelidir.

Evlilik fobisi erkekleri kötü yapmaz, gerçekleri önemsediğini ve evliliğin sorumluluğunun gerçekten farkında olduklarını gösterir. Bu erkeği evlilğe ikna etmek için gelinliğinizi giyip karşısında sabırla beklemeniz işe yaramayacaktır! Düşüncelerinizin evlilik yönünde olduğunu belli ettiğiniz sürece sizcen kaçmaya devam edecektir.

Evlenmeyi düşünmeyen erkekler gerçek duygunun peşindedirler!

Yaşamak, sorumluluklar veya mutsuzluklarla değil sadece mutlu olmakla ilgilidir diye düşünürler. Hayatı çirkinleştirmek değil güzelleştirmek onların ilgi alanıdır.

Yaşamı zorlaştırmadan ilişkinin nereye gittiğini sorgulamadan günü yaşamaya bakın, doğru son sizi bulana kadar akışına bırakmayı bilmelisiniz. Bu tip erkeklere ilişki içerisinde olmak için kadınların böyle davranması gerekir.